SEVGİLİSİYLE BASAN KARISINI ÖLDÜRDÜ

SEVGİLİSİYLE BASAN KARISINI ÖLDÜRDÜ

Afyonkarahisar'da 31 yaşındaki kocası Vural Şentürk’ü başka bir kadınla kendi yatağında yakalayan 29 yaşındaki Cemile Şentürk, 10 gün süren...

A+A-

Afyonkarahisar'da 31 yaşındaki kocası Vural Şentürk’ü başka bir kadınla kendi yatağında yakalayan 29 yaşındaki Cemile Şentürk, 10 gün süren şiddetin ardından Antalya’daki kızkardeşinin yanına kaçmıştı. Antalya’ya gelen Vural Şentürk, karısını tabancayla vurarak öldürdü, bacanağı Mustafa Şahiner’i (30) ağır yaraladı
 

Olay, dün saat 20.00 sıralarında Antalya'nın Kepez ilçesinde meydana geldi. Afyonkarahisar’da oturan Cemile Şentürk, 20 gün önce çalıştığı şirketten eve geldiğinde, eşi Vural Şentürk’ü yatağında başka bir kadınla yakaladı. Eşini kimseye söylememesi için tehdit eden Vural Şentürk, karısına 10 gün boyunca şiddet uyguladı. Vücudunda sigara söndürülen Cemile Şentürk, baskılara daha fazla dayanamayarak Antalya’da oturan kız kardeşinin evine kaçtı.
 
POLİSE GİDİP ŞİKAYETÇİ OLDU AMA...

Dün öğleden sonra eşini almak için Antalya’ya gelen Vural Şentürk, bacanağının evinde kalan eşiyle tartışmaya başladı. Cemile Şentürk, tartışmanın ardından polis merkezine giderek şikayetçi oldu. Vural Şentürk, kız kardeşinin evine girmek üzere olan eşinin arkasından gelerek belinden çıkardığı tabancayla ateş etti.

Kendisine engel olmak isteyen bacanağı Mustafa Şahiner’i de vuran Vural Şentürk, olay yerinden kaçtı. Çağrılan ambulansla hastaneye götürülen Cemile Şentürk yapılan müdahaleye rağmen yaşamını yitirirken, Mustafa Şahiner’in hayati tehlikesi sürüyor. Vural Şentürk ise kısa süre sonra polis tarafından yakalandı.
 
SİLAHI, KARISINA ÇEKTİRDİĞİ KREDİYLE ALMIŞ

10 yaşında oğlu bulunan Cemile Şentürk’ün babası Tacettin Demir, "Damadım işsizdi. Kızıma bir süre önce 8 bin 500 TL kredi çektirdi. Muhtemelen silahı da bu parayla alarak kızımı öldürdü. Adalet istiyorum" dedi. Anne Fatma Demir ise kızının evlendiği günden bu yana şiddet gördüğünü belirterek, "Kızımı hem aldattı, hem de kimseye söylememesi için tehdit etti. Üstelik kızım kocasının kendisini bir ara oturduğu apartmanın 4’üncü katından atmak istediğini söylemişti. Adalet istiyoruz. Ağır bir ceza verilsin" diyerek gözyaşı döktü.

Süleyman EKİN / ANTALYA, (DHA)

BAŞKANLIĞA, AKP TABANI,MHP TABAN VE KÜRTLER NE OY VERECEK

BAŞKANLIĞA, AKP TABANI,MHP TABAN VE KÜRTLER NE OY VERECEK

Ünlü araştırma şirketi Anar'ın genel Müdürü yaptıkları anketlerin sonucunu 20 başlıkta analiz etti.

VİDEO;DEVLET BAHÇELİ MUHALİFLERİ  VE ÜLKÜCÜLER ANKARA'DA TOPLANDI

VİDEO;DEVLET BAHÇELİ MUHALİFLERİ VE ÜLKÜCÜLER ANKARA'DA TOPLANDI

MHP'li muhalifler, referandumda 'hayır' kampanyasını Ankara'da başlattı.

İlgili Haberler