SEVGİLİSİ GENÇ KIZI 2. KATTAN ATTI

SEVGİLİSİ GENÇ KIZI 2. KATTAN ATTI

Genç kadın dehşeti yaşadı! Erkek arkadaşının 1. kat penceresinden aşağı ittiği M.G.U.'nun duran kalbi çalıştırıldı, hastaneye kaldırıldı.

A+A-

Kadına şiddet olaylarının ardı arkası gelmiyor. Erkek şiddetti olaylarında dünya sıralmasının en başlarında bulunan Türkiye'de giderek azalacağına artan "Kadına şiddet " olaylarına bir yenisi daha eklendi. Akıllara durgunluk veren olay Hürriyet gazetsinde yayınlandı.

KIZDI PENCEREDEN ATTI

Genç kadın dehşeti yaşadı! Erkek arkadaşının 1. kat penceresinden aşağı ittiği M.G.U.'nun duran kalbi çalıştırıldı, hastaneye kaldırıldı. Zanlı ise 3 saatlik uğraşının ardından gözaltına alındı.

GENÇ KIZIN KALBİ DURDU

Muğlanın Ortaca İlçesi’nde, tartıştığı erkek arkadaşı O.B. (22) tarafından 2’nci kattaki evinin penceresinden itilerek düşürülen M.G.U.’nun (34) duran kalbi, sağlık ekipleri tarafından tekrar çalıştırılıp hastaneye kaldırıldı. Polis, kendilerine zor anlar yaşatan O.B.’yi üç saat sonra balkondan eve girerek, etkisiz hale getirdi ve gözaltına aldı.

585bba7618c7732bcc96f188.jpg

UYUŞTURUCU SATICISI ÇIKTI

’Uyuşturucu satmak, kullanmak ve yaralama’ suçlarından sabıkalı O.B, bugün saat 01.00 sıralarında, Ortaca’daki bir birahanede garson olarak çalışan arkadaşı M.G.U.’nun Terzialiler Mahallesi Akasyalar Caddesi’ndeki evine gitti. 

GENÇ KIZIN ÇIĞLIKLARINA KOMŞULAR YETİŞTİ

Birlikte alkol aldıkları iddia edilen ikili arasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında kendisini odaya kitleyen M.G.U., ikinci kattaki evin penceresine çıkıp çığlık atmaya başladı. Genç kadının çığlıkları üzerine komşuları durumu evin karşısında bulunan Ortaca İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bildirdi. 

İTFAİYE ÇALIŞIRKEN KAPIYI KIRDI

Olay yerine polis, itfaiye ve 112 Acil Servis ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri, kendini odaya kilitleyen genç kadını kurtarmak için merdiven aracılığıyla çalışma başlattı. İddiaya göre bu sırada odanın kapısını kırarak içeri giren O.B., genç kadını pencereden itti. Yaklaşık 5 metre yükseklikten düşen M.G.U.’ya ilk müdahaleyi sağlık ekipleri yaptı. Duran kalbi tekrar çalıştırılan M.G.U., Ortaca Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

EVİ YAKACAĞINI SÖYLEYİP POLİSE DİRENDİ

O.B. ise evi ateşe vereceğini ve elindeki bıçakla intihar edeceğini söyleyip polislere direndi. Evdeki pek çok eşyayı balkon ve pencereden fırlatan O.B., polisin çabalarına rağmen ikna edilemedi. Polis, çilingir yardımıyla eve girmeye çalıştı. 

111-005.jpg

POLİSLER BALKONDAN GİRDİ

Ancak, kapı kilitli olduğu için bu mümkün olmadı. O.B.’nin bir ara içeri girmesini fırsat bilen polis, itfaiye merdiveninin yardımıyla balkondan eve girip etkisiz hale getirdiği O.B.’yi gözaltına aldı. O.B., kilitlediği daire kapısının anahtarını bulamayınca evden itfaiye merdiveniyle çıkartılabildi. İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen O.B.’nin işlemlerinin ardından bugün adliyeye sevk edileceği bildirildi. 

GENÇ KIZ TABURCU OLDU

Hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edilen M.G.U. de ifadesine başvurulmak üzere İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.