Şanlıurfa'da adliye önünde davullu zurnalı şenliği polis dağıttı

Şanlıurfa'da adliye önünde davullu zurnalı şenliği polis dağıttı

Şanlıurfa Adliye Sarayında duruşması görülen sanığın, mahkemece tahliyesine karar verilmesi sonrası, yakınları adliye önünde tahliye sevinçlerini darbuka-zurna eşliğinde halay çekerek kutlayınca olaya polis müdahale ederek dağıttı

A+A-

 

Edinilen bilgiye göre, bir sanık, duruşması görülmek üzere Şanlıurfa Adliye Sarayı'na getirildi. Duruşmada, sanık ve şahitlerin dinlenmesinin ardından mahkeme heyeti, beraat kararı verdi.

TAHLİYE KARARI DUYULUR DUYULMAZ

Tahliye kararını duyan yakınları, adliye önünde darbuka-zurna eşliğinde halay çekti. Tahliye olan yakınlarını darbukalı zurna ile karşılamak isteyen sanık yakınları, yaklaşık 2 dakikalık ilginç kutlamaları sonrası polis tarafından uyarılarak dağıtıldı.

POLİS UYARINCA EĞLENCE BİTTİ

İlginç kutlamayı cep telefonu kamerası ile kaydeden vatandaşlar, kahkahaya boğuldu. Güldüren kutlama sonrası kadınların da içerisinde bulunduğu sanık yakınları, polis uyarıda bulununca olaysız bir şekilde dağıldı.

Erdoğan'a İtaat  "Farz-ı Ayn'dır " diyen rektör istifa etti

Erdoğan'a İtaat "Farz-ı Ayn'dır " diyen rektör istifa etti

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, Akit Tv'de yapılan bir programda bir soruya yanıt verirken Erdoğan'ı adeta kutsal varlık ilan etti ve " Erdoğan'a İtaat "Farz-ı Ayn'dır" dedi

DEV ANKET ; ADANA'YA HANGİSİ BAŞKAN OLACAK

Anket

DEV ANKET ; ADANA'YA HANGİSİ BAŞKAN OLACAK

İlgili Haberler