Rusya'da gaz patlaması:  3 ölü, 3 yaralı

Rusya'da gaz patlaması: 3 ölü, 3 yaralı

Rusya'nın Ural bölgesinde bir apartmanda doğal gaz patladı.Bina kısmen yıkılırken, 3 kişi hayatını kaybederken, 3 kişi de yaralandı.

A+A-

Rusya'nın Ural bölgesinde bir apartmanda gaz patlaması yaşandı. Olayda bina kısmen yıkılırken, 3 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi yaralandı.

GECE 4 DE APARTMAN DA DOĞAL GAZ PATLADI

Rusya'nın Ural bölgesinde bulunan Magnitogorsk şehrinde çok katlı bir binada yerel saatle sabaha karşı 04.00 sıralarında patlama meydana geldi. Federal Güvenlik Servisi (FSB) bölge ofisi patlamanın gazdan meydana geldiğini doğrularken, 3 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi ise yaralandı. Acil Durumlar Bakanlığının ilk raporlarına göre, patlamada binanın bir bölümü tamamen yıkılırken, binanın molozlarından biri çocuk olmak üzere 10 kişi kurtarıldı. Binada bulunan 79 kişiden haber alınamadığı bildirildi.

Olay yerine 469 arama kurtarma ekibiyle beraber 69 ekipman gönderildi. Komşu bölgelerden ise psikiyatri uzmanları ve K-9 ünitelerinin getirileceği bildirildi.

1 Kilosu 100 Bin Dolar

1 Kilosu 100 Bin Dolar

Sosyal medyada paylaştığı fotoğrafları ile bir anda ünlü olarak paraya para demeyen modelliğe terfi eden İngiliz büyük beden Iskra Lawrence kilosunu 100 bin Dolar'dan sigorta ettirdi.

Meral Akşener'den BBC'ye bomba Abdullah Gül açıklaması

Meral Akşener'den BBC'ye bomba Abdullah Gül açıklaması

İYİ Parti Lideri Meral Akşener yaklaşan yerel seçimler ile ilgili başta CHP ile ittifak olmak üzere çok konuşulan Abdullah Gül ve arkadaşlarının kuracağı söylenen parti hakkında ünlü İngiliz BBC'ye çok konuşulacak açıklamalarda bulundu

Yozgat Belediyesin'den örnek görüntüler

Yozgat Belediyesin'den örnek görüntüler

Türkiye'de bazı belediyeler sokak hayvanlarına eziyet ya da zehirleme, itlaf gibi vahşet uygulamaları ile gündeme gelirken Yozgat belediyesinden vicdansız görevlilere kapak olacak bir uygulama görüntülendi.

İlgili Haberler