NİHAT DOĞAN, FETHULLAH GÜLEN'İN SÖZLERİYLE KENDİNİ SAVUNMUŞ

NİHAT DOĞAN, FETHULLAH GÜLEN'İN SÖZLERİYLE KENDİNİ SAVUNMUŞ

Şimdilerde Fethullah Gülen'e yönelik ağır sözleri ile gündeme gelen Nihat Doğan, yıllar önce kendini Gülen'in "Çıktık dikenli yollara, söz verdik Allah'a. Geriye dönmeyeceğiz" sözleriyle savunmuş.

A+A-

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programında yorumculuk yapan Nihat Doğan, Fethullah Gülen ve FETÖ'ye destek verdiğini iddia ettiği isimlere yönelik sert söylemleri ile gündeme geliyor. Ancak sosyal medyada dolaşan bir video, Doğan'ın yıllar önce kendini savunmak için Gülen'in sözlerini birebir kullandığını ortaya koyuyor.

KENDİSİNİ GÜLEN'İN SÖZLERİYLE SAVUNUYOR

2011 yılında İzzet Yıldızhan ile birlikte 4 kadınla beraber olduğu iddiası ile gündeme gelen ve bu olaydan ötürü karakolluk olan Nihat Doğan, konuk olduğu programda kendisiyle ilgili bir iddiaya yanıt verirken Fethullah Gülen'in meşhur sözlerinden biri olan "Çıktık dikenli yollara, söz verdik Allah'a. Geriye dönmeyeceğiz" dediği görülüyor.

SOSYAL MEDYADA ELDEN ELE DOLAŞIYOR

Sosyal medyada hızla dolaşan bu video üzerinden Nihat Doğan'a yönelik ağır göndermeler yapılıyor. Ünlü sanatçının konuyla ilgili nasıl bir açıklama yapacağı ise merak konusu...