MUĞLA'DA ÜNİVERSİTEYİ YASA BOĞAN OLAY

MUĞLA'DA ÜNİVERSİTEYİ YASA BOĞAN OLAY

Kaldığı evden çıkarak geri dönmediği ileri sürülen hemşirelik okulu öğrencisinin cansız bedeni ormanda bulundu.

A+A-

Yurt çapında hergün yaşanan intihar olaylarından biri de Muğla'da yaşandı. Morali bozuk olarak evden ayrıldığı ve daha sonra da kendisinden haber alınamadığı bildirilen Batman'lı öğrenci ormanlık alanda ölü bulundu.

HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ 3. SINIF ÖĞRENCİSİ

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sağlık Bilimleri  Fakültesi Hemşirelik Bölümü 3. sınıf öğrencisi İhsan Öztürk (23), dün akşam  saatlerinde Yeniköy Mahallesi'nde arkadaşlarıyla kaldığı evden ayrılarak bir daha  dönmedi.
 
EV ARKADAŞLARI DURUMU POLİSE BİLDİRDİ
 
Ev arkadaşlarının durumu polise bildirmesi üzerine çalışma başlatıldı.  Haber verilmesi üzerine Muğla İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekipleri de Kötekli  ve Yeniköy mahallelerindeki ormanlık alanda gece boyu çalışma yürüttü.
 
TARLASINA GELEN ÇİFTÇİ FARK ETTİ 
    
Çalışmalar devam ederken, Yeniköy Mahallesi'nde tarlasını sürmek için  gelen bir vatandaş, yerde bir kişiyi hareketsiz şekilde bularak 112 Acil Servis  ekiplerine haber verdi. Yapılan incelemede hayatını kaybettiği tespit edilen  kişinin İhsan Öztürk olduğu belirlendi.
 kayip-universite-ogrencisi-olu-bulundu-2529717.jpeg

Öztürk'ün cesedi, olay yerindeki incelemenin ardından otopsi için  Muğla Adli Tıp Kurumuna gönderildi.
 
SINIF ARKADAŞLARI GÖZ YAŞLARINA BOĞULDU
  
 --2529714.jpegOlayın duyulmasının ardından bölgeye gelen Öztürk'ün sınıf  arkadaşları, birbirlerine sarılarak gözyaşı döktü.