MEZARLIK'TA KORKUNÇ İNFAZ; 3 ÖLÜ

MEZARLIK'TA KORKUNÇ İNFAZ; 3 ÖLÜ

Adana bu güne 3 erkeğin uzun namlulu silahlar ile infaz edildiği kanlı bir güne uyandı.

A+A-


Yüreğir İlçesi'nin Alihocalı Mezarlığında vatandaşların ihbarı üzerine giden polis ve sağlık görevlileri dehşet verici bir manzara ile karşılaştılar. Dha'nın haberinin ayrıntıları şöyle.

KİMLİKLERİ ÇIKMADI

Adana’nın merkez Yüreğir İlçesi Alihocalı Mahallesi mezarlığında uzun namlulu silahlar ve tabancayla öldürülen 3 kişinin cesedi bulundu. İnfaz edilen 3 erkeğin kimliğinin belirlenmesi için çalışma başlatıldı.

UZUN NAMLULUI SİLAHLAR KULLANILMIŞ

Sabah saatlerinde mezarlık içindeki otomobili görenlerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Mezarlıktaki direğe çarparak duran otomobili inceleyen ekipler biri aracın içinde, biri kapıdan yere düşmüş halde biri de 10 metre uzaklıkta 3 cesetle karşılaştı. 

POLİS SORUŞTURMA BAŞLATTI

Uzun namlulu silah ve tabancalarla ateş edilerek öldürülen 3 kişinin kimliklerinin saptanması ve katillerin bulunması için soruşturma başlatıldı.

adana-2-001.jpg

EGE'DE 5. BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM!

EGE'DE 5. BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM!

Ege'de 5,0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Konuyla ilgili yapılan açıklamada depremin 8,48 kilometre derinlikte oluştuğu ifade edildi.

Yusuf Hallaçoğlu'nun Erdoğan videosu yeniden serviste

Yusuf Hallaçoğlu'nun Erdoğan videosu yeniden serviste

"Kendilerini hayvan yerine koyan birini başkan yapmak için bu denli gayret eden milliyetçileri kutluyorum! Onlar medar-ı iftiharlarlarımızdır."

İlgili Haberler