Mersin'de satılan bu yumurta bin lira

Mersin'de satılan bu yumurta bin lira

Mersin’de Ayşe Civelek’in beslediği tavuklardan biri, üzerinde 1 yazan yumurta yumurtladı. Civelek, bu yumurtayı bin liradan satılığa çıkardı

A+A-

Mersin’in Silifke ilçesinde yaşayan Ayşe Civelek’in beslediği tavuklardan biri üzerinde ’1’ yazan yumurta yumurtladı. Civelek üzerinde ’1’ yazan yumurtayı bin liradan satışa çıkardı.

25 yıldır yumurta satan Ayşe Civelek, bahçesinde beslediği tavuktan üzerinde ’1’ yazan yumurta elde etti. Sabah saatlerinde kümesten yumurta almaya giden Civelek üzerinde ’1’ yazan yumurtayı görünce hayretler içerisinde kaldı.

'BİN LİRAYI GETİREN 1 NUMARALI YUMURTAYI GÖTÜRÜR'

Geçimini yumurta satarak elde ettiğini belirten Ayşe Civelek, "25 yıldır tavuk işleri ile uğraşıyorum. Tavuk alırım ve satarım. Çoğunlukla yumurta satarak geçimimi sağlıyorum. 25 yıldır ilk defa böyle bir şey gördüm. 1 numaralı yumurta görenleri hayrete düşürüyor. Yumurtanın normal fiyatı 1 lira ancak bu yumurtanın üzerinde 1 yazdığı için bin liradan satacağım. Bin lirayı getiren üzerinde 1 lira yazan yumurtayı götürür" dedi.

Yumurtayı eline alarak inceleyen Civelek’in komşusu İsmail Keser ise, "Bu Allah’ın bir lütfu. İnanmayanlara güzel bir örnek. Cenab-ı Allah’ın bir olduğunu gösteren bir olay. İnançlı insanlar için Allah’ın bir lütfu diyebiliriz" dedi.
 

Göbek Deliğinize Balı Dökün ve Bekleyin Sonuca Çok Şaşıracaksınız

Göbek Deliğinize Balı Dökün ve Bekleyin Sonuca Çok Şaşıracaksınız

Antioksidan deposu olan ve aynı zamanda doğal antibiyotik görevi gören balın bilinmeyen birçok faydası var. Kaynak: Göbek deliğinize bal dökün! Bakın neler olacak

MÜTHİŞ ARAŞTIRMA; Akdenizliler neden uzun yaşıyor

MÜTHİŞ ARAŞTIRMA; Akdenizliler neden uzun yaşıyor

Akdeniz kıyısında yaşayanların beslenme tarzının neden ömrü uzattığı konusunda yapılan bilimsel araştırma sonuçları yayınlandı.

İlgili Haberler