MENDERES TÜREL'DEN YILBAŞINDA ÇILGIN PROJE

MENDERES TÜREL'DEN YILBAŞINDA ÇILGIN PROJE

Antalya'da her kazma vurduğu çukurun başına gülen fotoğrafı yanında "Antalya'ya iyi gelecek panoları" koyduran Büyükşehir belediye başkanı Menderes Türel'den Yılbaşına özel "Çılgın Proje"

A+A-

Antalya Büyükşehir belediye başkanı Menderes Türel'den Antalyalılara büyük yılbaşı hediyesi. Vatandaşlar şimdiden heyecanla bekliyor !

CAN ÇEKİŞEN EKONOMİYE MORAL PROJESİ

2 Senedir büyük ekonomik kriz yaşayan Antalya Ekonomisine yönelik projeler üreterek vatandaşların yüreğine su serpen AKP'li Büyükşehir Belediye başkanı Menderes Türel müthiş bir proje daha üreterek, Antalyalılara yeniyıl hediyesi hazırladı. İktidar belediyesi olarak hiç bir masraftan kaçınılmayan proje krizden bunalan vatandaşlara ilaç gibi gelecek.

Dünyada hiç bir belediye başkanının gerçekleştirmeyi başaramadığı projede refah ve mutluluk ieçrisinde yaşayan "Antalya Halkının" yeni yıl dileklerini dünya görecek.

ANTALYA'YA İYİ GELECEK

Ünlü bir mağazalar zincirinin sloganına alarak, her kazma vurduğu noktaya kendi fotoğrafının yanında" Antalya'ya iyi gelecek" panosu koyduran Menderes Türel'den çılgın bir pano projesi daha geldi. ' 2 yıldır ekonomik krize ve rekor kıran işsizlik canavarına karşı iktidar belediyesi avantajını kullanarak proje üzerine proje üreten Menderes Türel'in çılgın projesinin İHA'a tarafından duyurulan atrıntılar şöyle.

BU PROJE ANTALYA'YA İYİ GELECEK

Büyükşehir Belediyesi, Antalyalıların Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden yazdığı yeni yıl dileklerini billboardlara taşıyor. 13-22 Aralık tarihleri arasında ‘#YeniYılDileğim’ etiketi ile yazılan en güzel yeni yıl mesajları billboardlarda yayınlanacak.

080620141023561254904_4.jpg

DÜNYADA HİÇ BİR BELEDİYENİN AKLINA GELMEYEN HİZMET

2017 yılına girmemize sayılı günler kala Büyükşehir Belediyesi, sosyal medya üzerinden renkli bir etkinliğe imza atıyor. Yapılan tüm araştırmalarda sosyal medyayı en aktif kullanan Belediye Başkanı olan Menderes Türel, Antalyalı vatandaşların 2017 için yeni yıl dileklerini billboardlara taşıyor.

ANTALYALIYA İYİ GELECEK

iyigelecek.jpg

ANTALYALILARDAN COŞKULU MESAJLAR BEKLENİYOR

Antalyalılar, 13-22 Aralık tarihleri arasında popüler sosyal medya ağları Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden ‘#YeniYılDileğim’ etiketini kullanarak yeni yıl mesajlarını yazabilecek. 

En güzel yeni yıl dilekleri Antalya caddelerindeki billboardları süsleyecek. 13 Aralık’ta başlayan mesaj uygulaması yoğun ilgi görüyor. Siz de iyi dileklerinizi sosyal medya üzerinden paylaşın, mesajınız billboardları süslesin.