MASADAĞ'INDA CAN PAZARI

MASADAĞ'INDA CAN PAZARI

Antalya'da müzik öğretmeni 25 yaşındaki Özgün Doğan, tırmandığı kayalıkta mahsur kalınca itfaiye yardımıyla kurtarıldı.

A+A-

Olay, Kepez İlçesi'nin Çankaya Mahallesi'nde, Barış Manço Bulvarı üzerindeki Masadağı'nda meydana geldi. Müzik öğretmeni Özgün Doğan, saat 15.00 sıralarında Masadağı'na tırmanmak istedi. Tek başına tırmanış gerçekleştiren Doğan, yaklaşık 25 metrelik kayalığın 20'nci metresine geldiği sırada ne yukarı çıkabildi, ne aşağı inebildi. 

İTFAİYE GELDİ

Özgün Doğan, cep telefonuyla aradığı arkadaşına kayalık üzerinde mahsur kaldığını bildirdi. Kısa süre sonra olay yerine gelen arkadaşı bir şey yapamayacağını anlayınca polis ve itfaiyeye haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye ekibi, Özgün Doğan'a önce merdiven uzattı. Merdiven kısa kalınca itfaiye eri kayalığın yamacına çıkarak ip yardımıyla indi. Bir itfaiye eri de kurtarma çalışmasına yukardan destek verdi. 

Bu sırada Doğan'ın "Bu milletin başına ne geldiyse cahillikten geldi" sözleri, kendisini izleyenleri güldürdü. Doğan, itfaiye erinin yardımıyla mahsur kaldığı yerden kurtarıldı.

VİDEO; ANTALYA'DA BELEDİYE BAŞKANI EŞİ KAZA YAPTI; 1 AĞIR YARALI

VİDEO; ANTALYA'DA BELEDİYE BAŞKANI EŞİ KAZA YAPTI; 1 AĞIR YARALI

Antalya Otomobilin Çarptığı Motosikletli Ağır YaralandıOtomobilin çarptığı motosikletli ağır yaralandı

0 ALMANCININ 100 EURO'YA ALDIKLARI DUDAK UÇUKLATTI

0 ALMANCININ 100 EURO'YA ALDIKLARI DUDAK UÇUKLATTI

Almanya'da yaşayan Murat Özün adlı bir Youtuber, yanına 100 Euro alıp alışverişe çıkıyor ve döndüğünde poşetleri hepimizin önünde açıyor. Bakalım neler almış.

İlgili Haberler