Manisa'da Kızı Taciz Edilen Öfkeli Baba Silahla İşletme Bastı

Manisa'da Kızı Taciz Edilen Öfkeli Baba Silahla İşletme Bastı

Kızının bir çiğ köfteci işletmecisi tarafından taciz edildiğini öğrenen M.A,. dükkanın önüne gelerek önce dışarıda bulunan bir piknik tüpüyle iş yerinin camlarını kırdıktan sonra işletmeciyi vurdu.

A+A-

Son aylarda adeta patlama yaşanan taciz olaylarına Manisa'da bir iddia daha eklendi. Kızının taciz edildiğini iddia eden öfkeli baba, önce iş yerinin camlarını piknik tüpüyle kırdı, ardından da iş yeri sahibini ayağından vurarak yaraladı.

ÖNCE İŞ YERİNİN CAMLARINI KIRDI

Kızının bir çiğ köfteci işletmecisi tarafından taciz edildiğini öğrenen M.A,. dükkanın önüne gelerek önce dışarıda bulunan bir piknik tüpüyle iş yerinin camlarını kırdı.

Daha sonra dükkana girerek iş yeri sahibi ile tartışmaya başlayan M.A., yanında getirdiği silahıyla M.D.'yi, sağ ayağından tek el ateş ederek yaraladı.

İNCELEME BAŞLATILDI

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaralı iş yeri sahibini Merkezefendi Devlet Hastanesi'ne kaldırırken M.A.,silahıyla birlikte polise teslim oldu. İş yeri çevresinde geniş güvenlik önlemleri alan polis, olayla ilgili soruşturma başlatırken lise öğrencisi kızın, iş yeri sahibi hakkında şikayetçi olduğu öğrenildi.

OLAY YERİNDE GERGİN ANLAR

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler