Kütahya'da silahlı saldırı; 4 Yaralı

Kütahya'da silahlı saldırı; 4 Yaralı

Kütahya'da bir parkta dolaşan gençlerin üzerine ateş açılması sonucu 4 kişi yaralandı.

A+A-

 

Kütahya'da bir parkta dolaşan gençlerin üzerine ateş açıldı. Pompalı tüfeğin kullanıldığı saldırının ardından 4 genç yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Gençler ifadelerinde kendilerine ateş açan kişinin mahalle muhtarı H.H.Y olduğunu söyleyince muhtar gözaltına alındı.

ATEŞ EDEN MUHTAR MI ?

Edinilen bilgiye göre, Saray Mahallesi’ndeki Ressam Ahmet Yakupoğlu Parkı’nda gezen gençlerin üzerine kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi tarafından pompalı tüfekle ateş edildi.
Vücutlarına saçmalar isabet eden Serkan (20) ve Hüseyin Köktürk (19) ile Recep Mutlu (20) ve Salih Yıldırım (19) yaralandı.

GENÇLER MUHTAR DEDİ

İhbar üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ekiplerince Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan 4 yaralı genç tedaviye alındı.

GÖZALTINA ALINDI

Yaralı gençlerin polise verdikleri ifadede, kendilerine ateş eden kişinin mahalle muhtarı H.H.Y. olduğunu iddia etmesi üzerine bu kişi polis ekiplerince gözaltına alındı.

Arabasına oda yaptı otele para vermiyor

Arabasına oda yaptı otele para vermiyor

Her yıl tatile gittiğini ifade eden Akkaya, otel ücretlerinin yüksek bularak otomobilini oda gibi düzenlemeye karar verdiğini dile getirdi.

Kütahya'da faciaya ramak kaldı

Kütahya'da faciaya ramak kaldı

Mantar toplamaya çıkan bir köylü toprağa gömülü halde bunu buldu.

İlgili Haberler