KONYAALTI SAHİLİNİ AYAĞA KALDIRAN ADAM KONUŞTU

KONYAALTI SAHİLİNİ AYAĞA KALDIRAN ADAM KONUŞTU

Türkiyenin büyük bölümü kış mevsimine girdiği halde sıcak havaların hala terk etmediği Antalya'da deniz mevsimi kapanmadı. Ancak Konyaaltı sahilinde öyle bir olay yaşandı ki.

A+A-

Havanın rüzgarlı olması ve denizin de bir parça dalgalı olmasına rağmen denizin tadını çıkaranlar deniz yüzeyinde saatlerce hareketsiz duran birini görünce polis haber verdiler. Ama işin aslı başkaydı.

KURTARMA HAZIRLIKLARI BAŞLAYINCA

Antalya'da 66 yaşındaki Abdullah Özgen'in denizde hareketsiz durduğunu görenler, boğulduğunu zannederek polise bildirdi. Polis kurtarma operasyonuna hazırlanırken yüzerek sahile çıkan Özgen,

BEN İYİYİM

Polisi alarma geçiren olay saat 13.00 sıralarında Konyaaltı sahilinde meydana geldi. Denizde bir kişinin hareketsiz yattığını görenler, durumu polise bildirdi. İhbarın ardından olay yerine deniz polisi ve asayiş ekipleri sevk edildi.

GİYİNİP EVİNE GİTTİ

Polis, denizdeki vatandaşa ulaşmak için hazırlık yaptığı sırada Abdullah Özgen olduğu tespit edilen kişi, yüzerek sahile ulaştı. Kendisini aramaya gelenlerin boşuna panik yaptığını belirten Özgen, "Sürekli burada denize girerim. Kimsenin beni aramasına, endişelenmesine gerek yok, iyiyim" dedi. Abdullah Özgen daha sonra giyinip evinin yolunu tutarken, polis ekipleri de olay yerinden ayrıldı.