Kocaelin'de 24 yaşında Kadına  Tecavüz Tutuklaması

Kocaelin'de 24 yaşında Kadına Tecavüz Tutuklaması

Kocaeli'nin Kartepe İlçesinde kendisine adres soran 24 yaşında evli kadını kandırarak aracına alan H.Ö.

A+A-

Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde, kargo şirketinde şoför olarak çalışan sapık, kendisine adres soran 24 yaşındaki kadına, "Sen bu adresi bulamayacaksın, gel götüreyim" yalanıyla otomobiline alıp, tecavüze kalkıştı. Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde, kargo şirketinde şoför olarak çalışan H.Ö. (41), kendisine adres soran 24 yaşındaki kadına, "Sen bu adresi bulamayacaksın, gel götüreyim" yalanıyla otomobiline alıp, tecavüze kalkıştı. 3 çocuk annesi kadının kaçıp, bir eve sığınmasının ardından yakalanan H.Ö., adliyeye sevk edildi. 

GEL GÖTÜREYİM DEYİP TECAVÜZE KALKIŞTI

Olay dün öğleden sonra, Kartepe'de meydana geldi. İddiaya göre, Bingöl'den ailesiyle birlikte Kartepe'ye gelerek, bir çiftlikte çalışmaya başlayan 3 çocuk annesi N.B. sağlık ocağına gitti. Eve döneceği sırada ise yolu bulmadı. Okuma yazması da olmayan N.B., kahve önünde bekleyen H.Ö.'ye adres sordu. H.Ö. de kadına yaklaşık 500 metre ileride bulunan camiyi gösterip, adresi orada sormasını söyledi

JANDARMANIN TİTİZ ÇALIŞMASI SONUCU

Hemen bölgede araştırma başlatan jandarma ekipleri, MOBESE ve güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Böylelikle kimliği belirlenen H.Ö. gözaltına alındı. Benzer suçlardan kaydı olduğu belirlenen ve bir kargo şirketinde şoför olarak çalıştığı ortaya çıkan H.Ö. jandarmadaki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler