Kırşehir'de yabancı uyruklu fuhşa baskın 3 Tutuklama

Kırşehir'de yabancı uyruklu fuhşa baskın 3 Tutuklama

Kırşehir'de, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, kent merkezinde bir masaj salonunda yabancı uyruklu fuhuş yapıldığı ihbarı ardından yapılan baskın sonucu 10

A+A-

Kırşehir'de fuhuş yapıldığı öne sürülen masaj salonuna düzenlenen baskında gözaltına alınan 10 kişiden 3'ü çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Kırşehir'de, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, kent merkezinde bir masaj salonunda fuhuş yapıldığı iddiası üzerine işletmeyi takibe aldı.

4 AY TEKNİK TAKİP YAPILDI

Yaklaşık 4 aylık fiziki takip sonrası salona düzenlenen operasyonda, 3'ü yabancı uyruklu 8 kadın ile 2 şüpheli gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından Özbekistan, Endonezya ve Irak uyruklu 3 kişi ile 4 kadın, Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kontrole götürüldü.

MASAJ SALONUNDA YAKALANDILAR

Masaj salonunda gözaltına alınan U.D. ve U.D ile kadın zanlı Y.Ş, emniyetteki işlemlerinden sonra Kırşehir Adliyesine sevk edildi.

Cumhuriyet savcısının ifadeleri almasının ardından mahkemeye çıkarılan erkek zanlılar U.D. ve U.D. ile kadın zanlı Y.Ş. tutuklandı.

Aralarında yabancı uyruklu kadınların da olduğu 7 şüphelinin işlemlerinin devam ettiği belirtildi.

(AA / İHA)

Erdoğan'ın Fethullah Gülen'i ziyaret iddiasında flaş gelişme

Erdoğan'ın Fethullah Gülen'i ziyaret iddiasında flaş gelişme

CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin "Erdoğan AKP Kuruluşu öncesi Fethullah Gülen'i ziyaret etti " iddiasını dayandırdığı kitabın yazarı hakkında flaş bir belge ortaya çıktı

Çiftlik Bank Mehmet Aydın'ın sağ kolundan inanılmaz itiraf

Çiftlik Bank Mehmet Aydın'ın sağ kolundan inanılmaz itiraf

29 Yaşında İmam Hatip terk Mehmet Aydın'ın sanal çiftlik kurarak binlerce kişiden milyonlarca dolar dolandırmasına destek verdiği gerekçesi ile yakalanarak cezaevine konulan yazılımcı Cudi Cumhur Yurdakul pişmanlık dilekçesi vererek tüm bildiklerini savcı

İlgili Haberler