Kırıkkale'de emeklilere seks tuzağına baskın

Kırıkkale'de emeklilere seks tuzağına baskın

Mahkemeye çıkarılan U.K. ile karısı G.K. tutuklandı.

A+A-

Kırıkkale’nin Yenimahalle semtinde sokakta tanıştığı yaşlı vatandaşları kendi evine götürüp, cinsel ilişkiye girdikleri sırada takip ettirdiği kocasına gizlice fotoğraflarını çektirdi. 

TUTUKLANDILAR

Ardından bu fotoğraflar ile tehdit ve şantaj yolu ile para alan karı-koca, şikayet üzerine yakalandı. Mahkemeye çıkarılan U.K. ile karısı G.K. tutuklandı.
 

 

Kırıkkale’nin Yenimahalle semtinde oturan G.K. (40) iddiaya göre sokakta tanıştığı özellikle yaşlı ve emekli vatandaşlarla iddiaya göre götürdüğü evinde bir süre sonra cinsel ilişkiye girdi. Bu sırada planlı şekilde gizlice eve geldiği belirtilen G.K.’nın kocası U.K. (23) ise eşinin yaşlı vatandaşlarla birlikte ilişki halindeki görüntü ve fotoğraflarını çekip, şantaj yaptığı tespit edildi.

6 EMEKLİ KURBAN 

G.K. ile U.K. adlı karı-kocanın bugüne kadar 6 kişiden şantaj yolu ile bin lira ile 6 bi6 Rn lira arasında para, emekli kartı ve kredi kartlarını aldıkları belirlendi.

'SENİ GAZETE VE TELEVİZYONLARA VERECEĞİM'

Eşini yaşlı vatandaşlarla birlikte görüntüleyen U.K. adlı zanlının çektiği fotoğraf ve görüntüleri ortaya çıkarıp, "Para vermezsen seni gazete ve televizyonlara vereceğim" diyerek tehdit ve şantaj yaptığı tespit edildi. Şikayet üzerine Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri tarafından yapılan takip sonucu yakalanan zanlılar G.K. ile U.K. gözaltına alındı, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanıp, Keskin Ceza Evi’ne gönderildi.

DHA

'INSTAGRAM'IN ZENGİN ÇOCUKLARI' BU TÜRK'Ü KONUŞUYOR

'INSTAGRAM'IN ZENGİN ÇOCUKLARI' BU TÜRK'Ü KONUŞUYOR

'Instagram'ın Zengin Çocukları' arasına katılarak, İngiliz gazetesi Daily Mail'in manşetlerine taşınan genç iş adamı Emir Bahadır'ın sosyal medyadaki şöhreti katlanarak artmaya devam ediyor.

KENDİ HEDİYENİ KENDİN YAP ; 10 ÖNERİ

KENDİ HEDİYENİ KENDİN YAP ; 10 ÖNERİ

Şüphesiz ki hediyelerin en özeli el yapımı olanlarıdır. Siz de bu kez farklı bir hediye vermek istiyorsanız bu hediye önerilerine göz atabilir, kendi hediyelerinizi yapabilirsiniz.

İlgili Haberler