KAZA SONRASI ARAÇTAN İÇ ÇAMAŞIRLARIYLA İNEN SÜRÜCÜ ŞAŞKINA ÇEVİRDİ

KAZA SONRASI ARAÇTAN İÇ ÇAMAŞIRLARIYLA İNEN SÜRÜCÜ ŞAŞKINA ÇEVİRDİ

Bolu’da alkollü olduğu iddia edilen pikap sürücüsü hızla giderken virajı alamayarak çeyizlik eşya satılan iş yerine girdi. Kazada pikap apartmanın doğalgaz borularını kullanılamaz hale getirirken, sürücünün iç çamaşırıyla araçtan inmesi görenleri şaşkına

A+A-

Edinilen bilgiye göre, kaza saat 02:00’da Hastane Caddesi’nde meydana geldi. İsmi belirlenemeyen 14 EG 560 plakalı pikapın sürücüsü, görgü şahitlerinin ifadesine göre hızla giderken bir andan virajı alamayarak çeyiz eşyası satan işyerine girdi.

Caddede büyük gürültüye neden olan kazada apartmanda yaşayanlar ve mahalle sakinleri büyük korku yaşadı. Kazada apartmanın doğalgaz boruları büyük hasar alırken, patlama olmaması vatandaşlara derin nefes aldırdı.

Kazanın şokuyla pikaptan inen ve alkollü olduğu iddia edilen sürücünün iç çamaşırlı hali vatandaşları şaşkına çevirdi. Bir süre telefonla konuşan ve ayakta durmakta zorluk çeken sürücü olay yerine gelen vatandaşlarla konuştuktan sonra hızla yürüyerek kaçtı.

Çeyiz dükkanının sahibi olay yerine geldiğinde büyük çok yaşadı. Kazada çeyiz dükkanının yanında bulunan ucuzluk dükkanı da zarar gördü. Doğalgaz ekipleri, gaz kaçağına karşı önlemlerini aldı. Polis kazayla ilgili inceleme başlatırken, sürücünün bulunması için çalışmalar devam ediyor.