Kayserili 14 yaşında Kızı Bıçaklayıp Sazlığa Atan Sapık Yakalandı

Kayserili 14 yaşında Kızı Bıçaklayıp Sazlığa Atan Sapık Yakalandı

Kayseri'de önceki gün ailesin kayıp ihbarı verdiği 14 Yaşında Z.G adlı çocuk uzun aramalar sonrası ihbar üzerine sazlık alanda bıçakla yaralanmış olarak bulunmuştu

A+A-

Kayseri'de ailesi tarafından kayıp ihbarı yapılan ortaokul öğrencisini bıçakladıktan sonra Kırşehir'de sazlık alana bırakarak kaçtığı iddia edilen şüpheli nefes kesen takip sonucu İstanbul'da yakalandı.Mynet'in haberine göre olayın ayrıntıları şöyle

VATANDAŞLARIN İHBARI SONRASI

Alınan bilgiye göre, Kırşehir Jandarma Komutanlığı ekipleri, Mucur ilçesine bağlı Kurugöl köyü yakınlarındaki sazlık alanda ortaokul öğrencisi Z.G'nin (14) yaralı halde bulunmasının ardından şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

BABAANNESİNE GİTMEK İSTEMİŞ

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınan Z.G'nin ifadesinde, Nevşehir'in Avanos ilçesindeki babaannesinin yanına gitmek için Kayseri çıkışında bir TIR'a bindiğini söylemesi üzerine aracın tespit edilmesi için çalışmayı genişleten ekipler, yapılan teknik ve fiziki takip sonucunda şüphelinin tır şoförü N.Ö. olduğunu belirledi.

CİNSEL İSTİSMAR SUÇLAMASI DA VAR

Şüphelinin önce Bursa, daha sonra da İstanbul'a kaçtığını tespit eden ekipler, Bursa ve İstanbul Emniyet Müdürlükleriyle koordineli yapılan çalışma sonunda N.Ö'yü İstanbul'da yakalandı. N.Ö, "cinsel istismar" ve kesici aletle yaralama" suçlamalarıyla gözaltına alındı.

BIÇAKLA YARALI HALDE BULUNMUŞTU

Kayseri'de ailesi tarafından kayıp ihbarı yapılan 14 yaşındaki Z.G, 1 Mayıs Çarşamba günü Kırşehir'in Mucur ilçesine bağlı Kurugöl köyü yakınlarında sazlık alanda bıçakla yaralanmış halde bulunmuştu.

Kayseriyi ayağa kaldıran cinsel istismar gözaltısı

Kayseriyi ayağa kaldıran cinsel istismar gözaltısı

Son günlerde üst üste yaşanan çocuklara cinsel taciz olaylarındaki artış Kayseri'de vatandaşları ayağa kaldırdı.

Kayseriyi ayağa kaldıran görüntüler

Kayseriyi ayağa kaldıran görüntüler

Kayseri'de bir parkta bir çiftin gündüz vakti uygunsuz hareketler yapması yandaki binadan görüntülenince sosyal medya ayağa kalktı.

İlgili Haberler