KAYSERİ'DE FUHUŞ KARŞILIĞI DEHŞET; EVİNDE 3 GÜN DÖVDÜLER

KAYSERİ'DE FUHUŞ KARŞILIĞI DEHŞET; EVİNDE 3 GÜN DÖVDÜLER

Cinsel ilişkiye girmek için evine çağırdığı kadın 3 erkek arkadaşı ile gelip, feci şekilde dövüp gasp ettiler

A+A-

Kayseri'de akıllara dugunluk veren bir olay yaşandı. İlişki kurmak üzere anlaştığı kadını evine çağıran inşaat işçisine tuzak kuran sabıkalı çete, işçiyi feci şekilde döverek gasp ettiler. Dha.'nın haberi şöyle sürüyor.

ELLERİNİ ARKADAN BAĞLAYIP EVDE BIRAKMIŞLAR

Kayseri’de inşaat işçisi S.Ç.’yi kendi evinde gasp eden ve 3 gün boyunca soba demiri ile döven 1’i kadın 4 kişi, kaldıkları evde yakalandı. İşçiden aldıkları banka kartlarından para çekmek içinevden ayrılan çetenin ellerini arkadan bağladığı inşaat işçisinin, evin balkonundan halı sarkıtarak kaçtığı ifade edildi.

EVİNE ÇAĞIRDIĞI KADIN 3 KİŞİYLE BİRLİKTE GELDİ

Olay, merkez Kocasinan İlçesi Mimarsinan Mahallesi Billur Caddesi’ndeki bir binanın 3’üncü katında meydana geldi. İzmir’de inşaat işçisi S.Ç., Kayseri’deki evine geldi. İddiaya göre, birlikte olmak için Ş.E.Y.  
adlı kadınla anlaştı. 

3 GÜN BOYUNCA DÖVDÜLER BANKA KARTI ŞİFRESİ İSTEDİLER

Ş.E.Y., yanında 3 erkek arkadaşı ile birlikte S.Ç.’nin evine geldi. İnşaat işçisine oturduğu evde saldıran K.E., F.V., B.S. ve Ş.E.Y. daha sonra inşaat işçisini bağlayarak 3 gün boyunca demir çubukla dövdü. S.Ç.’nin iki cep telefonunu, 116 TL parasını ve banka kartlarını gasp eden 4 zanlının dalgınlığından yararlanan inşaat işçisi, evin balkonundan sarkıttığı halıyı kullanarak kaçtı.

KAÇTILAR AMA POLİS YAKALADI

İnşaat işçisinin komşularının durumu polise bildirmesi üzerine kayıplara karışan 4 kişi, Gasp Büro Amirliği polisleri tarafından saklandıkları evde yakalandı. 3 gün boyunca demir çubukla dövülen S.Ç., hastanede tedavi altına alındı. 1’i kadın, 4 kişi, Emniyet Müdürlüğü’ndeki sorgularının ardından, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adli Tabipliğine getirilerek sağlık kontrolünden geçirildi. Adliyeye gönderilen zanlıların sabıkalı oldukları belirtildi. 

BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİLER

KAYSERİ PATLAMASININ DEHŞET KARELERİ

KAYSERİ PATLAMASININ DEHŞET KARELERİ

Kayseri'de meydana gelen ve ilk belirlemelere göre 13 askerin şehit olduğu hain saldırının dehşet kareleri

DEVLET BAHÇELİ ERDOĞAN İÇİN BUNLARI SÖYLEMİŞ

DEVLET BAHÇELİ ERDOĞAN İÇİN BUNLARI SÖYLEMİŞ

Devlet bahçeli Kayseri mitinginde bakın Erdoğan'ı nasıl vuruyor. Bu video bir çok benzeri gibi eklendiği sitelerden kaldırıldı.

İlgili Haberler