Karabük Belediye Başkanı Ölümden Böyle Kurtuldu

Karabük Belediye Başkanı Ölümden Böyle Kurtuldu

Karabük'ün Yenice ilçesine bağlı Yortan beldesinin MHP'li Belediye Başkanı Ali Şık'ın üzerine, belediye başkan aday adayı Ekrem Dereli araç sürdü, başkan son anda kurtuldu

A+A-

Karabük'ün Yenice ilçesine bağlı Yortan beldesinin MHP'li Belediye Başkanı Ali Şık'ın üzerine, belediye başkan aday adayı araç sürdü. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

SON ANDA KURTULDU

Edinilen bilgiye göre, Yortan beldesinde 31 Mart yerel seçimlerinde MHP'den Belediye Başkanlığına seçilen Ali Şık'ın üzerine, MHP'den Yortan Belediye Başkanlığına aday adayı olan Ekrem Dereli tarafından araç sürüldü. Kendisini son anda kenara çeken Şık olaydan yara almadan kurtuldu. Olay sonrası Başkan Şık, Dereli'den şikayetçi oldu. Gözaltına alınan Dereli ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

 

Konuyla ilgili İHA'ya açıklamalarda bulunan Yortan Belediye Başkanı Ali Şık, evime giderken Ekrem Dereli'nin üzerine araç sürdüğü ve ne için yaptığı anlayamadığını belirterek, "Bu tür şeylerin Yortan, Yenice ve Karabükümüzün huzurunu bozacak davranışlarda bulunmaya kimsenin hakkı yok. Kardeşliğe ve barışa ihtiyacımız var. Bu tür olayların olması üzücü" diye konuştu.

(Rıdvan Bostancı - Dilek Kocabaş /İHA)

 

Feci kazaların MOBESE kamerası görüntüleri yayınlandı

Feci kazaların MOBESE kamerası görüntüleri yayınlandı

Eskişehir,Batman, Sakarya, Karabük, Bingöl ve Diyarbakır illerinde meydana gelen trafik kazaları, Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE) kameralarına yansıdı.

Meteoroloji'den kritik uyarı

Meteoroloji'den kritik uyarı

Meteoroloji genel Müdürlüğü güncellediği son hava raporunda yurdun büyük kesiminde sıcaklıkların 5-10 derece düşeceğini ve başta Marmara olmak üzere Karadeniz ve Doğu Akdeniz'de sağanak yağışlar görüleceği yönünde vatandaşları uyardı

İlgili Haberler