İzmir'de karı kocaya gece yarısı korkunç infaz

İzmir'de karı kocaya gece yarısı korkunç infaz

İzmir'in Selçuk ilçesinde bakkal işleten Hüseyin Özkan ve Şenay Özkan adlı 2 çocuklu karı koca, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce iş yerinde yapılan silahlı saldırı sonucu feci şekilde can verdiler.

A+A-

İzmir'in Selçuk ilçesinde bakkal işleten karı-koca, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce iş yerinde yapılan silahlı saldırıyla öldürüldü.

BAKKAL DÜKKANI İŞLETİYORLARDI

Olay, dün gece meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Çamlık Mahallesi'nde anayol üzerinde bakkal dükkanı işleten Hasan Hüseyin Özkan ve Şenay Özkan çifti, gece geç saatlerde kimliği henüz belirlenemeyen kişi ya da kişilerin silahlı saldırısına uğradı.

OLAY YERİNDE CAN VERDİLER

Özkan çifti, olay yerinde hayatlarını kaybetti. İki kız evlat sahibi oldukları öğrenilen yaşlı çiftin cansız bedenleri, Selçuk Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

SOYGUN YAPILMAMIŞ

Herhangi bir soygunun olmadığı iş yerinde, saldırının kimler tarafından yapıldığının belirlenmesi amacıyla jandarma tarafından geniş çaplı inceleme başlatıldı.

6 ARALIK 2018 Gazete manşetleri

6 ARALIK 2018 Gazete manşetleri

6 aralık 2018 son dakika ,Türkiye'de yayınlanan gazetelerden bazılarının manşetlerini okurlarımız için derledik. Seçimler muhalif ve iktidar yanlısı gazeteler arasında denge gözetilerek yapılmıştır.

Rus mühendisin " Limonlu Gösterisi" 25 milyon izlendi

Rus mühendisin " Limonlu Gösterisi" 25 milyon izlendi

Youtube'de Rus Mühendisin limonla yaptığı deney 25 milyon kişi tarafından izlendi. İşte sizinde yapabileceğiniz o deney,

İlgili Haberler