İZMİR'DE GAZİNO CİNAYETİNDE FLAŞ GELİŞME

İZMİR'DE GAZİNO CİNAYETİNDE FLAŞ GELİŞME

Jandarma, olayın ardından İ.A., M.K., C.A. Fatih Kurban ve restoran işletmecisi N.C.'yi, olayda kullandıkları av tüfekleriyle yakalayıp, gözaltına aldı. 

A+A-

İzmir'in Kiraz İlçesinde, içkili restoranda çıkan 1 kişinin öldüğü, 1 kişinin de yaralandığı kavgada gözaltına alınan 6 şüpheliden 1'i tutuklandı. Habertürk'ün haberine göre, canayet zanlısı olarak piyanist şantör tutuklandı.

İŞTEN ÇIKARILMIŞ

Kiraz'ın kırsal Yeniköy Mahallesi'ndeki Palamut Restaurant'da piyanist şantör olarak çalışan Fatih Kurban bir süre önce işten çıkartıldı. İşten çıkartılmayı kabullenemediği ileri sürülen Fatih Kurban, dün saat 04.00 sıralarında arkadaşları E.B., İ.A., M.K. C.A. ve Ahmet Öztürk'le konuşmak için restorana gitti. İddiaya göre F.K. ile restoranın işletmecisi N.C. arasında tartışma çıktı. 

TARTIŞMA SİLAHLI ÇATIŞMAYA DÖNDÜ

Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Silahların kullanıldığı kavgada, askerden yeni geldiği öğrenilen 22 yaşındaki Ahmet Öztürk olay yerinde yaşamını yitirirken, E.B.'de sırtından yaralandı. Jandarma, olayın ardından İ.A., M.K., C.A. Fatih Kurban ve restoran işletmecisi N.C.'yi, olayda kullandıkları av tüfekleriyle yakalayıp, gözaltına aldı. 

PİYANİST TUTUKLANDI

E.B. de tedavisinin ardından gözaltına alındı. Jandarmadaki işlemlerinin ardından bugün adliyeye sevk edilen 6 şüpheliden Fatih Kurban, mahkemece tutuklandı. Diğer 5 şüpheli ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

MİLYONLUK DİZİLERDEKİ İNANILMAZ HATALAR!

MİLYONLUK DİZİLERDEKİ İNANILMAZ HATALAR!

.

ONLAR KONVOYLA KAR TEMİZLİYOR BİZ CUMAYA GİDİYORUZ

ONLAR KONVOYLA KAR TEMİZLİYOR BİZ CUMAYA GİDİYORUZ

Kanada, ABD ve İskandinav ülkelerinde 3 ay boyunca yağan kar ulaşımda aksaklıklara neden olmazken bizde 2 gün yağan kar hayatı neden felç ediyor izleyelim.

İlgili Haberler