İzmir'de aile faciası; 1 ölü 1 ağır  yaralı

İzmir'de aile faciası; 1 ölü 1 ağır yaralı

İzmir'in Karabağlar semti Esenler mahallesinde birlikte yaşayan emekli albay Ahmet T. ve .ve oğlu Çağlar T.arasında başlayan tartışma kanlı bitti.

A+A-

İzmir'in Karabağlar semtinde polis ihbar üzerine gittiği Esentepe mahallesindeki bir evde baba oğlu kanlar içerisinde buldu. Yapılan ilk araştırma sonucu, 46. Sokak 12 numarada oturan emekli albay Ahmet T.'nin  yaşadığı tartışma sonrası oğlunu vurduktan sonra başına ateş ederek intihar ettiği ortaya çıktı. 

TENİS HOCALIĞI YAPIYORDU

Emekli Albay Ahmet T. (57) ile sivil eğitim kursu alan ve tenis hocalığı yapan oğlu Çağlar T. (29), sabah saatlerinde henüz belirlenemeyen bir nedenle tartıştı. 
Tartışmanın büyümesi ile baba-oğul boğuşmaya başladı. İddiaya göre silahı ile oğlunun başına bir el ateş eden Ahmet T., daha sonra da kendi başına ateş ederek yaşamına son verdi. 

KOMŞULARI POLİSİ ARADI

Silah sesleri üzerine apartman sakinleri durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri baba Ahmet T.'nin hayatını kaybettiğini belirlerken, ağır yaralı olan Çağlar T. ise ambulansla Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı. Çağlar T.'nin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

EŞİ 15 YIL ÖNCE ÖLMÜŞ

Ahmet T.'nin ilk eşinin yaklaşık 15 yıl önce kanserden öldüğü, oğlu ile birlikte yaşadığı öğrenildi. Savcının olay yerindeki incelemesinin ardından Ahmet T.'nin cesedi otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı. 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler