İŞTE APPLE AKILLI SAAT MODELLERİNİN TÜRKİYE FİYATLARI

İŞTE APPLE AKILLI SAAT MODELLERİNİN TÜRKİYE FİYATLARI

Apple, bu yıl yine bir ilke imza atarak Apple Watch’un eski versiyonunu güncelleyerek, yeni Apple Watch Series 2 ile birlikte duyurdu.

Yeni iPhone modelleri haricinde Apple yeni akıllı saatlerini de duyurdu. İşte yeni Apple Watch’un Türkiye fiyatları karşınızda!

ESKİ VERSİYON GÜNCELLEMESİ

Apple, bu yıl yine bir ilke imza atarak Apple Watch’un eski versiyonunu güncelleyerek, yeni Apple Watch Series 2 ile birlikte duyurdu.

Ayrıca seramik gövdeli Apple Watch da duyurulanlar arasındaydı. Şimdi yeni saatlerin fiyatlarına bakalım. Dahili GPS özelliği, 50 metreye kadar suya dayanıklı yapı, çift çekirdekli yeni işlemci ve watchOS 3 desteği ile yeni saatlerin fiyatları sizlerle.

SERAMİK KASALI APPLE WATCH

İlk olarak en merak edilen versiyon olan seramik gövdeli Apple Watch ile başlayalım. Her zaman olduğu gibi yine 38 mm ve 42 mm olmak üzere iki farklı boyuta sahip olan Apple Watch, seramik gövdeli versiyonda da bu seçeneklere sahip. 38 mm beyaz seramik kasalı Apple Watch 4799 TL, 42 mm beyaz seramik kasalı Apple Watch ise 4999 TL’den satışa çıkacak. Tercih edilecek olan kayış seçeneklerine göre fiyatlar değişebilir ancak başlangıç fiyatları bu şekilde.

SERİ 1 VE 2 FİYATLARI

fft16_mf7621373.jpeg

Duyurulan tüm yeni özelliklere sahip olan Apple Watch Series 2, şaşırtıcı bir şekilde Apple Watch 2 olarak lanse edilmedi. Cihazın tasarımı ilk nesil saatle tamamen aynı. Yani burada da iPhone benzeri bir üretim anlayışı görüyoruz.

Apple Watch Series 1 ise, ilk nesil Apple Watch’a göre sadece işlemci tarafında farklı olacak. Yani dahili GPS modülü yer almayacak, ekran teknolojisi ilk nesil ile aynı olacak. Bu şekilde fiyatı daha uygun olarak karşımıza çıkacak.

Apple Watch Series 1 versiyonunun 38 mm kasalı versiyonu 1049 TL’den, 42 mm kasalı versiyonu ise 1149 TL’den tüketicilerle buluşacak.

Apple Watch Series 2 versiyonunun 38 mm kasalı versiyonu 1399 TL iken, 42 mm versiyonu 1499 TL’den önümüzdeki aylarda Türkiye’de satışa çıkacak.

Kaynak:Haber Kaynağı