İSTANBUL'DA HAVALİMANINDA İZDİHAM; THY'DEN AÇIKLAMA

İSTANBUL'DA HAVALİMANINDA İZDİHAM; THY'DEN AÇIKLAMA

15.30’da yapılacak olan seferimizin iptal olduğunu öğrendik. Yarın çocuğumun okulu ve eşimin işi var. Mutlaka bir çare bulmalıyız” dedi. 

A+A-

İSTANBUL’DA etkili olan yoğun kar yağışı ve olumsuz hava şartları hava trafiğini olumsuz etkiledi. Seferleri iptal olan yolcular, biletlerini değiştirmek için Atatürk Havalimanı'nda THY bilet satış ofisleri önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

YOLCULAR İSYAN ETTİ 

Trabzon’dan geldiğini ve Almanya’ya gidecek uçağının iptal olduğunu söyleyen Hanife Azman, “Uçağımız dün Trabzon’dan geldi. İnişte herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Oradan uçuş olabiliyorsa neden buradan yurt dışına uçuş yok anlamıyorum. 15.30’da yapılacak olan seferimizin iptal olduğunu öğrendik. Yarın çocuğumun okulu ve eşimin işi var. Mutlaka bir çare bulmalıyız” dedi. 

KUYRUKTA BEKLİYORLAR

4 saatten beri bilet satış kuyruğunda beklediğini belirten Regaip Bay ise şunları söyledi: 

“Uçabileceğimizi zannetmiyorum çünkü tabelalarda hep iptal yazıyor. Ben Almanya’da yaşıyorum. Çalıştığım firmayı arayıp bugün gelemeyeceğimi söyleyeceğim ve burada bekleyeceğim ”dedi. 

KAÇIRDIK DEDİK İPTAL OLMUŞ

Yolculardan Sebahattin Yıldırım ise, “Dün 12.40’da uçağımız vardı ama kaçırdık. İnternete baktığımızda bir şey göremedik ve havalimanına geldik. Burada seferlerin iptal olduğunu gördük. Biletimizi yenilemek için saatlerce kuyrukta bekliyoruz. Gitmemiz de çok zor” diye konuştu.


THY TWITTER'DEN AÇIKLAMA YAPTI

öte yandan bir açıklama yayınlayan TÜRK Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, bugün Atatürk Havalimanı’ndan gidiş ve geliş olmak üzere toplam 381 sefer planlandığını açıkladı.
Resmi twitter adresinden yaptığı açıkamada Ekşi, “Bugün Atatürk Havalimanı’ndan 172 çıkış, 209 geliş seferi planlanmıştır. Havalimanı slot kapasitesine göre ilave seferler de planlanacaktır” dedi.

THY, FOTOMODEL HOSTESİ 'BU POZLAR NEDENİYLE İŞTEN ATTI'

THY, FOTOMODEL HOSTESİ 'BU POZLAR NEDENİYLE İŞTEN ATTI'

.

THY'DEN KOVULAN HOSTESİN VİDEO KLİBİ ORTAYA ÇIKTI

THY'DEN KOVULAN HOSTESİN VİDEO KLİBİ ORTAYA ÇIKTI

Verdiği pozlar nedeniyle THY'den kovulan hostesin videosu ortaya çıktı.Türk Hava Yolları’nda 6 yıldan bu yana görev yapan kabin memuru Z. Ş. fotomodellik yaparak verdiği pozlar nedeniyle işinden olmuştu. İşinden olan Şengül’ün Türkiye’nin ilk gotik modeli

İlgili Haberler