HAYIR TV KURULUYOR

HAYIR TV KURULUYOR

Gezi Parkı eylemleriyle yayın hayatına başlayan Çapul TV yaptığı çağrıyla Hayır TV'nin kuruluşunun ilk adımını attı. Hayır TV, anayasa değişikliği referandumu sürecinde 'Hayır' diyenlerin ortak platformu olmaya aday.

A+A-

Çapul TV, referandum sürecinde 'Hayır' diyenlerin sesini yükseltmek amacıyla Hayır TV'nin kurulacağını duyurdu. 

Gazi parkı eylemleri sırasında kurulan ve internet üzerinden yayın yapan kanal, Hayır TV'ye destek olmak isteyenleri için bir buluşma çağrısı yaptı. Bu çağrıya göre gönüllüler, 26 Ocak perşembe günü saat 19.00’da Beyoğlu’nda Cezayir Toplantı Salonu’nda buluşacak. 

Çapul TV'den yapılan çağrıda referandum için kurulan Hayır TV şu ifadelerle tanıtıldı.

"Sosyal medya ile iç içe interaktif yayınların da yapılacağı, “Hayır” diyenlerin sesine ses katmayı hedefleyen, Gezi’deki gibi direnenlerin harman olduğu ve yine gönüllülerin emeğine yaslanan bir kanal olacak."

3 BASİT ADIMDA ARAÇ KOKUNUZU KENDİNİZ YAPIN

3 BASİT ADIMDA ARAÇ KOKUNUZU KENDİNİZ YAPIN

Arabanızın içinin istediğiniz gibi kokmasını istiyorsanız kendin yap araç kokusu yaparak hem tasarruf edebilir hem de aramak zorunda kalmadan istediğiniz kokuya ulaşabilirsiniz.

Sosis, salam,sucuk sevenler izlesin

Sosis, salam,sucuk sevenler izlesin

Torax dergisinde yayınlanan ve binlerce kişi üzerinde yapılan bir araştırma sonuçları işlenmiş gıda tüketenler için kötü bir sağlık haberi

İlgili Haberler