GÜNÜN EN İĞRENÇ HABERİ

GÜNÜN EN İĞRENÇ HABERİ

Bebeğin 13 yaşındaki bir kız çocuğunun bebeği olduğu belirlendi. Üvey baba, üvey kızına cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklandı

A+A-

Balıkesir'in Edremit ilçesinde cami avlusuna bırakıldıktan sonra donmak üzereyken bulunan 2 günlük erkek bebeğin, 13 yaşındaki S.E'nin çocuğu olduğu tespit edildi.

Zeytinli Mahallesi Camisi'nde 12 Aralık günü donmak üzereyken vatandaşlar tarafından bulunan 2 günlük erkek bebeğin ailesini arayan polis ve jandarma ekipleri, bebeğin annesinin Manisa'nın Soma ilçesinde ikamet eden 13 yaşındaki S.E. olduğunu belirledi.

Ekiplerin yaptığı çalışma sonucunda çocuk yaştaki S.E'nin annesi N.A, üvey babası F.A. (30) gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerin ardından adliye sevk edilen zanlılardan F.A, üvey kızına "cinsel istismarda bulunduğu" suçlamasıyla tutuklanırken, anne N.A. adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

haberturk

BU BİTKİ ADETA ECZANE GİBİ

BU BİTKİ ADETA ECZANE GİBİ

Sağlık söz konusu olduğunda modern tıp olmazsa olmazmış. Son yüzyılda insan ömrünün ve kalitesinin artmasında modern tıbba çok şey borçluyuz elbette.

Hosteslerin sosyal medyayı sallayan itirafları

Hosteslerin sosyal medyayı sallayan itirafları

Ekonomi sınıfında uçmak pek çok kişi için bazı konforsuz anları da beraberinde getiriyor. Ancak bu işi sürekli yapan hostesler için durum biraz daha farklı. Her gün çevresini rahatsız eden yolcular ile başa çıkmak zorunda olan hostesler, sevimsiz yolcular

İlgili Haberler