ESKİŞEHİR'A AYAĞA KALDIRAN BİSİKLET

ESKİŞEHİR'A AYAĞA KALDIRAN BİSİKLET

Türkiye'de diken üstünde olmayan kent kalmadı gibi. genelde sakin bir yaşam sürdüren Eskişerli vatandaşlar bu sabah korktular. İşte Eskişehir'i ayağa kaldıran görüntüler

A+A-

Üzerinde Türk bayraklı paket bulunan bisiklet panik yarattıEskişehir'de tramvay durağı ile bir banka arasındaki ağaca kilitlenen, üzerinde Türk bayraklı paket bulunan bisiklet panik yarattı.

Üzerinde Türk bayraklı paket bulunan bisiklet panik yarattı

Eskişehir'de tramvay durağı ile bir banka arasındaki ağaca kilitlenen, üzerinde Türk bayraklı paket bulunan bisiklet panik yarattı. Bisikletin sahibi gelene kadar adeta hayat durdu.

İkieylül Caddesi'nde Çarşı tramvay durağı ile bir banka arasındaki kaldırımda ağaca bağlı, üzerinde Türk bayraklı paket bulunan bisikleti gören vatandaşlar polise haber verdi. Olay yerine gelen polis tramvay durağı, banka ve çevredeki iş yerlerini tahliye ederek, çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. Tramvay seferleri durduruldu.

Bomba imha uzmanı bisikleti patlatmak üzere özel giysilerini giyerek, bisiklete fünye yerleştirdi. Şüpheli paket tam patlatılmak üzereyken bisikletin sahibi geldi. Bunun üzerine patlatma iptal edildi. Bisikletin sahibi bisikletini alıp uzaklaştığı sırada bazı vatandaşlar kendisine tepki gösterdi. Araya giren polis öfkeli vatandaşları uzaklaştırdı.

14961494_10153875655776990_1206483743_n.jpg