Erzurum'da Meydan Savaşı Kamerada 1 Ağır Yaralı

Erzurum'da Meydan Savaşı Kamerada 1 Ağır Yaralı

Erzurum Cumhuriyet caddesinde aralarında husumet olduğu ileri sürülen 2 gurup arasında başlayan tartışma sonucu Z.Ç. isimli bir kişi karşısındakini kalbinden bıçaklayınca ortalık savaş alanına döndü

Erzurum’da iki taraf arasında çıkan kavgada bir kişi kalbinden bıçaklanarak ağır yaralandı. Sonrasında bıçaklanan şahsın yakınları ile karşı taraf arasında kavga çıkınca, şehir merkezinde bulunan Cumhuriyet Caddesi savaş alanına döndü. Olay, bugün saat 16.00 sıralarında Erzurum Cumhuriyet Caddesi'nde meydana geldi.

CADDE SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ

Edinilen bilgilere göre, cadde üzerinde karşılaşan ve aralarında husumet bulunan iki grup ilk önce sözlü olarak tartışmaya başladı. Sözlü tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Z.Ç. yanında bulundurduğu bıçakla ismi öğrenilemeyen şahsı kalbinden bıçakladı. Bıçaklanan şahsın yakınları karşı tarafa tekme, tokat ve sopalarla saldırdı. Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edilirken, Cumhuriyet Caddesi adeta savaş alanına döndü.

OLAY SANİYE SANİYE BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ

Yaralı şahıs olay yerine sevk edilen ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınırken polis ekipleri tarafları zor sakinleştirdi.

Olayla ilgili tahkikat başlatıldı. (İHA)
 

İlgili Haberler