Erzurum'da Kaybolan 5 Yaşındaki Furkan'ın Babası Tutuklandı

Erzurum'da Kaybolan 5 Yaşındaki Furkan'ın Babası Tutuklandı

Erzurum'da 17 Nisan günü evlerinin önünde oynarken aniden kaybolan 4 yaşındaki Furkan Y'nin gözaltına alınan aile üyelerinden babası F.Y mahkemece tutuklandı

A+A-

Erzurum'un Karaçoban ilçesinde 4 yaşındaki Furkan Y'nin kaybolmasına ilişkin gözaltına alınan çocuğun babası tutuklandı, amcası, dedesi ve babaannesi ise serbest bırakıldı.

ANİDEN KAYBOLMUŞTU

İlçenin Budaklı Mahallesi'nde 17 Nisan Çarşamba günü evinin önünde oyun oynadıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamayan küçük çocuğun kaybolmasıyla ilgili gözaltına alınan babası F.Y, engelli amcası Y.Y, dedesi E.Y. ve babaannesi H.S.Y'nin Karaçoban İlçe Jandarma Komutanlığındaki işlemleri tamamlandı. Sağlık kontrolünden geçirilen 4 zanlı, Hınıs Adliyesi'ne getirildi.

BABA TUTUKLANDI

Karaçoban İlçe Jandarma Komutanlığında 4 gün sorguda kalan aile, bugün sabah saatlerinde adliye sevk edildi. Sağlık kontrolünden geçirilen 4 şüpheli, jandarma ekiplerince geniş güvenlik önlemleri altında Hınıs Adliyesi'ne getirildi. Baba Fehim, dede Eset, babaanne Hatmi Sultan ile zihinsel engelli amca Yusuf Yiğit'in savcılıktaki sorgusu sona erdi. Furkan Yiğit'in (4) kaybolmasından 5 gün sonra 'kasten öldürme' şüphesi üzerine gözaltına alınan babası tutuklandı.

OLAY

Karaçoban ilçesinde Furkan Y, 17 Nisan Çarşamba günü evinin önünde oynarken kaybolmuş, yakınlarının ihbarı üzerine jandarma ve AFAD ekiplerince arama başlatılmıştı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER

Hınıs Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında küçük çocuğun babası F.Y, amcası Y.Y, dedesi E.Y. ve babaannesi H.S.Y. gözaltına alınmıştı. Tutuklanan babanın ve ailenin diğer üyelerinin Furkan'ın kaybolması ile ilgili sürekli çelişkili ifade vermeleri sonucu gerçekleştiği sanılıyor.

 

Diyarbakır Belediyesinin Kayyum başkanının odası Dudak Uçuklattı

Diyarbakır Belediyesinin Kayyum başkanının odası Dudak Uçuklattı

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Mızraklı kayyumdan devraldığı makam odasının görüntülerini paylaştı "Halkın parası ile kendilerine saraylar yapmışlar"

AKP'DEN VATANDAŞA; 3 Öğüt Simit Yeseniz Cebinize para Kalır

AKP'DEN VATANDAŞA; 3 Öğüt Simit Yeseniz Cebinize para Kalır

AKP Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu 5 kişilik bir her öğün simit yese 1120 TL cebinde kalıyor

İlgili Haberler