Erdoğan'a Venezuela'da istiklal marşı sürprizi

Erdoğan'a Venezuela'da istiklal marşı sürprizi

AKP Genel başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın resmi bir ziyaret için gittiği Venezuela'da Devlet Başkanı Nicolas Madura tarafından ilginç bir karşılama töreni ile karşılandı.

A+A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro tarafından resmi törenle karşılandı. Törende Venezuelalı askerler, İstiklal Marşı'nı hep bir ağızdan okudu.

HOŞ SÜRPRİZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Caracas'taki Miraflores Sarayı'nda Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro tarafından resmi törenle karşılandı. İki ülke marşlarının okunduğu törende, top atışının ardından Erdoğan askeri kıtayı selamladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ellerindeki Türk bayraklarıyla kendisini karşılayan çocukları da selamlayarak kısa bir süre sohbet etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, resmi törenin ardından Venezuela Devlet Başkanı Maduro ile başbaşa görüşmeye geçti.

VENEZUELA'DAN TÜRKİYE'YE JEST

Cumhurbaşkanı Erdoğan için düzenlenen resmi törende Venezuelalı askerler İstiklal Marşı'nı yüksek sesle okudu. Askerlerin İstiklal Marşı'nı hep bir ağızdan coşkuyla okuması takdir topladı.

BÖYLE SÖYLEDİLER

BU GÜN NELER OLDU

gunun-ozetleri.jpg

Aynı kişiler ayakta alkışamış

Aynı kişiler ayakta alkışamış

Devlet Bahçeli'nin 'İttifak Bitti Bitmedi' videoları sosyal medyayı salladı

29 Kasım 2018 Günün Özetleri

29 Kasım 2018 Günün Özetleri

Son dakika haberlerine göre ,29 Kasım 2018 gününü haberlerinden Erdoğan Trump görüşmesi, Kırıkkale'de patlama 1 ölü,Erzurum'da kar yağışı hava görüntüsü,Van'da uyuşturucu yakalandı, Ünlü Youtuber Enes Batur'a soruşturma haberlerinin görüntüleri

İlgili Haberler