Endenozya'da Tsunami faciası konser salonunu böyle vurdu

Endenozya'da Tsunami faciası konser salonunu böyle vurdu

Endenozya Sunda boğazında meydan gelen deprem sonrası oluşan Tsunami faciasında 281 kişiye oluşan ölü sayısı ardından ortaya çıkan görüntülerde konserde yaşanan dehşet saniye saniye böyle görüntülendi

A+A-

Ulusal Afet Yönetim Ajansı (BNPB) Sözcüsü Sutopo Purwo Nugroho, Sumatra ve Cava Adası arasında yer alan Sunda Boğazı'nda meydana gelen tsunamide yaşamını yitirenlerin sayısının 281'e yükseldiğini, yaralı sayısının ise 1016 olduğunu açıkladı.

KONSER SALONUNDA FACİA

Öte yandan sosyal medyada bir konser salonunda çekilen görüntü ise izleyenleri dehşete düşürdü.

Ülkenin popüler müzik gruplarından Seventeen’in bir plajda verdiği konserde felaket yaşandı. Pop müzik yapan grubun Tanjung Lesung’daki konseri sırasında tsunami sahneyi ve konser alanını yıktı geçti.

SANİYE SANİYE DEHŞET

GURUBUN 2 ÜYESİ ÖLDÜ

Yetkililer müzik grubunun bas gitaristi Bani ve menajerleri Oki’nin yaşamını yitirdiğini duyurdu. Grubun solisti Riefian Fajarsyah, sağlık durumunun iyi olduğunu ama büyük bir şok yaşadıklarını dile getirdi.

23 ARALIK 2018 GÜNÜN ÖZETİ Erdoğan'dan Netenyahu'ya ağır sözler

23 ARALIK 2018 GÜNÜN ÖZETİ Erdoğan'dan Netenyahu'ya ağır sözler

23 Aralık 2018 haber özetleri; Erdoğan Netenyahu'ya sert eleştiri, Kuzey Irak'a hava harekatı, Endonezya'da ölü sayısı 222'ye yükseldi, F.Bahçe'ye ilk mağlubiyetini G.Saray tattırdı, Sınıra komando sevkiyatı,Körfez'i kirleten gemilere 15.5 milyon TL ceza

Efkarlı kedi

Efkarlı kedi

Günümüz de herkes sıkılıyor, üzülüyor, efkarlanıyor ama bizi güldürecek, içimizi ısıtacak bir kedicik var Müslüm Gürses'le efkarlanıyor.İyi İzlemeler.

İlgili Haberler