Dolar ve Borsa'da son durum

Dolar ve Borsa'da son durum

Bu gün Türkiye'nin büyüme rakamları açıklanacak peki piyasa beklentileri ne dudumda son duruma göre Dolar, Euro ve Borsa.

A+A-

Türkiye'nin büyüme rakamlarının açıklanacağı bu gün İstanbul Borsası, haftanın ilk işlem gününe yüzde 0,48'lik düşüşle başladı. Uzmanlar ve yabancı finans kuruluşları Türkiye'nin büyüme rakamlarının alışılmışın dışında düşük geleceği beklentisi içerisindeler. Piyasalar ise bu beklentilere henüz bir yanıt vermedi yatay bir seyir ile bekleme içerisinde.

BORSA DÜŞTÜ

Borsa İstanbul (BİST) 100 Endeksi, haftanın ilk işlem gününe yüzde 0,48'lik düşüşle başladı. Endeks, 453,62 puanlık azalışla 93 bin 245 puandan başlarken, açılışta bankacılık endeksi yüzde 0,64, holding endeksi de yüzde 0,67 değer kaybetti.

BAŞKANLIK SEÇİMİ ÖNCESİ ERDOĞAN NE DEMİŞTİ

DOLAR NE KADAR İLE BAŞLADI

Öte yandan Kapalıçarşı'da 5,2900 liradan alınan dolar, 5,2920 liradan satılıyor. 6,0530 liradan alınan avronun satış fiyatı ise 6,0550 lira olarak belirlendi.

CUMA GÜNÜ KAPANIŞ İLE AYNI

Cuma günkü kapanışta doların satış fiyatı 5,2940 lira, avronun satış fiyatı ise 6,0280 lira olmuştu.

 

 

Günün önemli gelişmelerinden özetler

Günün önemli gelişmelerinden özetler

Sibirya soğukları geliyor, dans şampiyonu balkondan düşerek öldü, Eskişehir'de uyuşturucu operasyonu, Ukraynalı eylemciler Kızılordu konserini bastı, Fransız polisi eylemcilere böyle ateş açtı başlıklarından oluşan günüm görüntülü haber özetleri

SADECE ONLARDA VAR Japonların uzaydan getirdikleri icatlar

SADECE ONLARDA VAR Japonların uzaydan getirdikleri icatlar

Japonya'dan inanılmaz yaşam ayrıntıları, Dünyanın en ilginç toplumunun Japonlar olduğu konusunda tartışma götürmeyecek 30 çarpıcı özellik ve görüntüleri sizin için derledik.

İlgili Haberler