Altın fiyatlarına dikkat

Altın fiyatlarına dikkat

Enflasyon verilerinin açıklanması sonrası düşme eğilimi ortaya çıkınca serbest piyasada 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 206,40 lira oldu.

A+A-

Enflasyon verilerinin açıklanması sonra finans piyasalarında önemli hareketlenmeler olmaya başladı. Enflasyonun düşüme eğilimine girmesi Dolar ve Euro'da meydana gelen düşmeler Altın piyasasında da etkili olmaya başladı.

İŞTE DİĞER ALTIN FİYATLARINDA GELİŞMELER

Serbest piyasada 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 206,40 lira oldu.

İstanbul Kapalıçarşı'da 206,20 liradan alınan 24 Ayar Külçe Altın (Gr.) 206,40 liradan, bin 359 liradan alınan Cumhuriyet Ata Lira bin 380 liradan, 188 liradan alınan 22 Ayar Bilezik (Gr.) 192 liradan, bin 328 liradan alınan Lira (Tam) Ziynet bin 348 liradan, 664 liradan alınan Yarım Ziynet 674 liradan ve 332 liradan alınan Çeyrek Ziynet 337 liradan satılıyor.

BU GÜN NELER OLDU

gunun-ozetleri.jpg

 

AKP'nin Ankara ve İzmir adayları açıklandı

AKP'nin Ankara ve İzmir adayları açıklandı

AKP Genel Başkanı Erdoğan düzenlenen bir toplantı ile Ankara İzmir ve 20 İlin Belediye başkanlarını açıklarken İstanbul için adı kesin görünen Binali yıldırım adını Arjantin sonrası açıklayacağı öğrenildi.

Erdoğan destekçisi gazeteciler birbirine girdi

Erdoğan destekçisi gazeteciler birbirine girdi

Bahçeli ve Erdoğan arasında kulislerde anlaşmalı olduğu söylenen sertleşme sonrası sarayda yapılan zirve Erdoğan destekçisi gazetecileri birbirine düşürdü.

İlgili Haberler