CİNNET GEÇİREN KOCA EŞİNİ ÖLDÜRÜP İNTİHAR ETTİ

CİNNET GEÇİREN KOCA EŞİNİ ÖLDÜRÜP İNTİHAR ETTİ

Yozgat'ın Sarıkaya ilçesinde Seyfettin Turan, şiddetli geçimsizlik nedeniyle kendisinden boşanmak isteyen eşini öldürdü.

A+A-

Yozgat’ın Sarıkaya İlçesinde, 57 yaşındaki Seyfettin Turan, şiddetli geçimsizlik nedeniyle bir süre önce kendisini terk ettikten sonra boşanma davası açan eşi 46 yaşındaki Şükran Turan'ı sokak ortasında av tüfeğiyle öldürdü, ardından aynı silahla yaşamına son verdi.

Olay bugün sabah 10.00 sıralarında, Sarıkaya'nın Baran Caddesi'nde meydana geldi. 

Sarıkaya'da yaşayan Şükran Turan, şiddetli geçimsizlik nedeniyle bir süre önce terk ettiği eşi Seyfettin Turan'dan boşanmak için dava açtı. 

Seyfettin Turan, boşanma davası açtığı için öfke duyduğu eşi Şükran Turan ile ilçe merkezinde karşılaştı. İkili arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine kabanının altında taşıdığı tek kırma av tüfeğini çıkaran Seyfettin Turan, Şükran Turan'ı başından vurdu. 

Şükran Turan kanlar içinde yerde kalırken, Seyfettin Turan, aynı silahı çenesinin altına dayayıp, tetiğe dokundu.

112 Acil Servis ekipleri, sokak ortasında kanlar içinde yere kalan Seyfettin Turan ve Şükran Turan'ın yaşamlarını yitirdiğini belirledi. Cumhuriyet savcısının olay yerinde yaptığı incelemenin ardında Seyfettin Turan ile Şükran Turan'ın cesetleri Sarıkaya Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

KIZ ARKADAŞINI SAÇINDAN SÜRÜKLEYİP BİNDİRDİĞİ OTOMOBİLİ FALEZLERE SÜRDÜ:

KIZ ARKADAŞINI SAÇINDAN SÜRÜKLEYİP BİNDİRDİĞİ OTOMOBİLİ FALEZLERE SÜRDÜ:

Kız arkadaşını saçından sürükleyip bindirdiği otomobili falezlere sürdü: 2 ölü

SÜNNETTE CİNSEL ORGANINI KESTİLER, CİNSİYET DEĞİŞTİRMEYE ZORLADILAR

SÜNNETTE CİNSEL ORGANINI KESTİLER, CİNSİYET DEĞİŞTİRMEYE ZORLADILAR

Pek çok psikoloji deneyi etik ve geçerliliği olan yöntemlerle uygulanmış ve daha iyi ilaçla veya terapi yoluyla yöntemler geliştirilmesine yardımcı olmuştur. Ancak,üzücü bir şekilde uygulanan ve korkunç sonuçlarla biten deneyler de yapılmıştır. İşte bunla

İlgili Haberler