CEM KÜÇÜK'TEN GÜLSE BİRSEL'E AĞIR SÖZLER

CEM KÜÇÜK'TEN GÜLSE BİRSEL'E AĞIR SÖZLER

Hükümete yakın gazetecilerden Cem Küçük, Osmanlı hanedanıyla ilgili Nilhan Osmanoğlu ile birlikte başlayan tartışmalara değindi...

AKP'ye yakın medyadaki isimlerden Cem Küçük, Osmanlı hanedanıyla ilgili Nilhan Osmanoğlu ile birlikte başlayan tartışmalara değindi. Küçük, "hanedanın" bir asırdır keder içinde yaşadığını savunurken, konuyu Hürriyet yazarı ve senarist Gülse Birsel'e getirdi ve "Tam bir alçak" ifadesini kullandı.

Hürriyet yazarı Gülse Birsel, Galatasaray'ın sahip olduğu Suada'da hak iddia edip dava açacağını söyleyen, parlamenter rejimden sıkıldığını belirten 2. Abdülhamit'in 5. kuşak torunu Nilhan Osmanoğlu'na ilişkin 'Kusura bakma bebeğim artık prenses benim!' başlıklı bir yazı kaleme almıştı.

Birsel yazısında "Kusura bakma bebeğim artık prenses benim. Ayaklar baş oldu, sorma bacım! Galatasaray Adası’nı filan vermeyeceğim size çünkü artık orası bizim kraliyet ailesinin. Dava da açma, kraliyet ailesi kalabalık, 80 milyonuz hangimizle uğraşacaksın?" ifadelerini kullanmıştı.

Çıktığı bir televizyon programında Osmanlı hanedanının madalyalarını satarak geçinmeye çalıştığını savunan Cem Küçük, “Ailenin bir- iki yaşlarında bebekleri açlıktan öldü. Yine de bu ülkeye yönelik tek kötü laf etmediler. Osmanlı Hanedanı’na laf eden Gülse Birsel gibiler alçaktır” diyerek Gülse Birsel'i hedef gösterdi.

TWİTTER'DAN DA HEDEF GÖSTERDİ

Cem Küçük televizyonda söylediği bu sözlere Twitter hesabından da devam etti. Gülse Birsel'i hedef gösteren Küçük şu sözleri paylaştı:

"Aydın Doğan'ın yayın kurulu ilkeleri de tamamen palavra. Hep yalan dolan. Doğan ilkelerine göre bir yazar eğer reklamlarda oynarsa görevine son verilir. Erman Toroğlu o yüzden atıldı. Gülse Birsel denen milletimizin ve tarihimizin düşmanı kadın 3 ayrı reklamda oynadı ama atılmıyor. Riya budur. Faruk Bildirici'ye burdan sesleniyorum. Toroğlu olunca uygulanan kural Gülse Birsel olunca niye uygulanmıyor? Gülse Birsel Cumhurbaşkanımızın ve Türk devletinin düşmanı olduğu için Hürriyet tarafından korunuyor, kural bile ihlal ediliyor. Bu ikiyüzlü tavrın yüzünden biteceksin Aydın Doğan.Her konuda devletimizin düşmanlarını kayırıyorsun.Kendi kuralını bile tanımıyorsun. Gülse Birsel 2013 ortalarına kadar Sabah'ta yazan ve hükümete yalakalık yapan biriydi. Atatürkçü falan da değildir. Gerçek budur. Gülse Birsel ve kocası Murat, Salih-Nursuna Memecan'a çok yakındır. Al takke ver kulah vaziyetindeler.  Ali Babacan ve Abdullah Gül hayranı olduğunu söyleyen Birsel çifti şimdi muhalif olmuş da Erdoğan'a küfrediyor. Tam sahtekarlık bu. Gülse Birsel'in kocası Murat uzun yıllar da FETÖ'nün Bugün TV'sinde anahaber sundu. Meşhur olmaya çalıştığı dönemde İstanbullu zengin aileden olduğu yalanını söyleyen Gülse, şimdi Uşaklı fakir aileden geldiğini söylüyor."

Odatv.com

İlgili Haberler