BURSASPOR AMİGOSUNA ERDOĞAN'A HAKARET HAPSİ

BURSASPOR AMİGOSUNA ERDOĞAN'A HAKARET HAPSİ

Ardiles lakaplı Bursaspor amigosuda "Erdoğan'a hakaret" cezasına çarptırıldı. Sosyal medya hesabından hakaret ettiği iddası ile yargılanan Fikret Yorgun'a 2 yıl 11 ay ceza veridi. Ceza ertelendi.

A+A-

FACEBOOK'TA FOTOMONTAJ FOTOĞRAF PAYLAŞMIŞ

Bursaspor'un amigolarından Fikret Yorgun'un, geçen eylül ayında sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabı üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hararet içeren fotomontaj bir fotoğrafı paylaştığı ihbarı üzerine polis harekete geçti. Gözaltına alınan Yorgun, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. 

1 AY HAPİS YATTI

Savcılık sorgusunun ardından çıkarıldığı mahkemece 7 Eylül günü tutuklanan Fikret Yorgun, avukatları tarafından yapılan başvuru üzerine 8 Kasım’da tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

PİŞMANIM DEYİNCE SERBEST KALDI

Bursa 19’ncu Asliye Ceza Mahkemesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği iddiasıyla yargılanan Fikret Yorgun, karar duruşmasında pişman olduğunu söyledi. Mahkeme Fikret Yorgun'u 1 yıl 11 ay hapis cezasına çarptırdı ve hükmün açıklanmasını geri bıraktı.

ERDOĞAN'A REFERANDUM İPTAL ETTİREBİLECEK ANKET

ERDOĞAN'A REFERANDUM İPTAL ETTİREBİLECEK ANKET

Gergin geçen TBMM sürecinin ardından Türkiye'nin onayına kalan Erdoğan'ın başkanlık anayasası sürecinde kritik bir evreye girildi.

ERDOĞAN'IN BAŞKANLIK ANKETİNDE SÜRPRİZ SONUÇLAR

ERDOĞAN'IN BAŞKANLIK ANKETİNDE SÜRPRİZ SONUÇLAR

Kadir has Üniversitesinin her yıl gerçekleştirdiği bir araştırmadan çok ilginç sonuçlar çıktı. Önceki anketler gibi Erdoğan'a başkanlık konusunda yine kötü haber var.

İlgili Haberler