BÜLENT ARINÇ'TAN ÇOK SERT AÇIKLAMA

BÜLENT ARINÇ'TAN ÇOK SERT AÇIKLAMA

Bülent Arınç uzun süren sessizliğini Twitter'den yaptığı açıklama ile bozdu. Arınç'ın TBMM antetli kağıt kullanması dikkatlerden kaçmadı.

A+A-

Darbe girişimi ardından adı sık sık "gözaltına alındı-alınacak " söylentilerine karışan eski Meclis başkanı ve AKP Kurucusu Bülent Arınç, hakkında " "Reis'ten helallik istedi" şeklinde yazan Erdoğan'a yakın yazara  çok sert yanıt verdi.

DALGA GEÇTİ

TBMM Başlıklı kağıt üzerinde yazılı bir açıklama yapan Bülent Arınç, köşe yazarı Serdar Arseven ile hem dalga geçtiği, hem de çok ağır ifadelerde bulunduğu dikkat çekti.
 Arınç, Serdar Arseven'in Milat gazetesinde kendisi hakkında yazdığı yazıya ilişkin açıklamada bulundu. 

BÜYÜK TEPKİ

Twitter'dan Arseven'in "Bülent Arınç, Reis'ten helallik istedi" başlıklı yazısıyla ilgili, "Yazdığı yazıda, Sn. Cumhurbaşkanımız 'af ve tövbe kapısıymış' gibi göstererek Sn. Cumhurbaşkanımızın muarızlarının ekmeğine yağ sürmüştür" ifadelerini kullanan Arınç, kendisini hedef aldıklarını belirttiği Ak trollere de tepki gösterdi.

İŞTE O AÇIKLAMA

c28e9cpxuaabfze.jpgc28gbdbxcaamgj-.jpg

Baykal Erdoğan'ı böyle başbakan yapmıştı

Baykal Erdoğan'ı böyle başbakan yapmıştı

AKP iktidar olalı 14 yılı geçti. İktidar olduklarında Erdoğan milletvekili değildi bu yüzden başbakan olamadı. Peki nasıl oldu. İzleyelim.

BÜLENT ARINÇ'TAN CANLI YAYINDA AKP'YE ŞOK SÖZLER

BÜLENT ARINÇ'TAN CANLI YAYINDA AKP'YE ŞOK SÖZLER

Katıldığı bir televizyonda koalisyon gerçeklerini açıklıyor

İlgili Haberler