BOLU'DA KANSER TACİRLERİ YAKALANDI

BOLU'DA KANSER TACİRLERİ YAKALANDI

Bolu'da bir yolcu otobüsünde ele geçirilenler polisleri şoke etti. 3 kişinin gözaltına alındığı olayda, otobüsün bagajından kaçak kanser ilaçları ele geçirildi.

A+A-

Bolu’da, polisin durdurduğu yolcu otobüsünün bagajında çok sayıda kaçak kanser ilacı ele geçirildi. Kaçak tütün ve nargilenin de bulunduğu olayla ilgili 3 kişi gözaltına alındı.

kacak

İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube ekipleri, İstanbul’a giden yolcu otobüsünü kontrol noktasında durdurdu. Otobüste narkotik köpeği eşliğinde arama yapıldı. Otobüsün bagajında bavulların içinde çok miktarda kaçak sigara, tütün ve ilaç bulundu. Kanser tedavisinde kullanılan ilaçlar ile sigara ve tütünlere el konuldu. Olayla ilgili otobüste 3 kişi gözaltına alınırken soruşturma sürdürülüyor.

DHA

KENDİ HEDİYENİ KENDİN YAP ; 10 ÖNERİ

KENDİ HEDİYENİ KENDİN YAP ; 10 ÖNERİ

Şüphesiz ki hediyelerin en özeli el yapımı olanlarıdır. Siz de bu kez farklı bir hediye vermek istiyorsanız bu hediye önerilerine göz atabilir, kendi hediyelerinizi yapabilirsiniz.

BAĞIMSIZ KÜRDİSTAN İÇİN "EVET "DİYECEKLER

BAĞIMSIZ KÜRDİSTAN İÇİN "EVET "DİYECEKLER

Doğu ve Güneydoğu'da AKP'ye destek veren Kürt partisi HÜDAPAR'dan Erdoğan'ı destekleyen Bahçeli'yi çok üzecek referandum kampanyası.

İlgili Haberler