BABA KATLİAMINDAN KURTULAN ADANALI KIZIN AĞITI YÜREK BURKTU

BABA KATLİAMINDAN KURTULAN ADANALI KIZIN AĞITI YÜREK BURKTU

Sibel K. ile oğulları Okan (14) ve Özgür K'nin (13) cenazesi, yakınları tarafından alınarak olayın yaşandığı merkez Sarıçam ilçesi Yeşiltepe Mahallesinde ki evlerine götürüldü.

A+A-

Adana'da eşi tarafından öldürülen kadın ile iki oğlunun cenazesi, toprağa verildi.Cenazede katliamdan kurtulan ve tek başına kalan Ebru'nun yaktığı ağıt yakınlarını gözyaşlarına boğdu.

HELALLİK ALINDI

Adana Adli Tıp Kurumunda otopsileri tamamlanan anne Sibel K. ile oğulları Okan (14) ve Özgür K'nin (13) cenazesi, yakınları tarafından alınarak olayın yaşandığı merkez Sarıçam ilçesi Yeşiltepe Mahallesi'ndeki evlerine götürüldü.

CEYHANDA YURTTA KALDIĞI İÇİN KURTULDU

Olay sırasında eğitim gördüğü Ceyhan'da bir yurtta kaldığı için evde bulunmayan ailenin en büyük çocuğu Ebru K, annesi ve kardeşlerinin tabutlarını görünce sinir krizi geçirdi, tabutlara sarıldı. Gözyaşlarına boğulan Ebru K'yi yakınları teskin etmeye çalıştı.

CENAZE ARACINA SARILIP GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

katliamdan-kurtulan-ebru-nun-anne-feryadi-8981595_1477_m.jpg

Cenaze aracının yanına arkadaşlarının kolları arasında gelen genç kız, ailesini taşıyan araca sarıldı, gözyaşlarına boğuldu.

'Anne' diye feryat eden genç kızı, okul arkadaşları güçlükle teselli etti. Ölenlerin yakınları sinir krizi geçirdi, baygınlık geçiren kadınları komşuları teselli etmeye çalıştı.

YAN YANA DEFNEDİLDİLER

Bir süre evde bekletilen cenazeler, toprağa verilmek üzere Buruk Mezarlığı'na götürüldü. Kılınan cenaze namazlarının ardından anne ve 2 oğlu, yan yana toprağa verildi.

İNTİHAR EDEN BABA KOZAN'A GÖTÜRÜLDÜ

Ailesinin 3 ferdini katlettikten sonra intihar eden baba Ali Keklik'in cenazesi ise toprağa verilmek üzere Kozan'a götürüldü.

"Helallik" alındığı sırada yakınları da ağıtlar yakıp, "Sibel işten minibüsle dönecektin eve. Cenaze aracıyla niye geldin" diyerek gözyaşı döktü.

Cenazeler, götürüldükleri Buruk Mezarlığında kılınan namazın ardından toprağa verildi.

Öte yandan eşi ve çocuklarını öldürdükten sonra intihar eden Ali K'nin cenazesinin ise halen morgda olduğu öğrenildi.

OLAY NASIL OLDU

Adana'da Ali K. üç gün önce evinde eşi Sibel ile oğulları Okan ve Özgür'ü bıçakla öldürmüş, daha sonra kendisini asarak intihar etmiş, ailenin cansız bedenleri dün yakınları tarafından bulunmuştu. Ali K'ye eşine şiddet uyguladığı gerekçesiyle kadının şikayetçi olmasının ardından haziran ayında mahkeme tarafından evden uzaklaştırma cezası verildiği, cezasının eylül ayı içerisinde sona erdiği belirtilmişti.