Aydın Denktaş Hayatını Kaybetti

Aydın Denktaş Hayatını Kaybetti

Aydın Denktaş'ın kızı Ender Denktaş Vangöl annesinin vefatını sosyal medya hesabından duyurdu. Ender Denktaş Vangöl, "Annemiz babamıza kavuştu. Bir çınarımızı daha kaybettik" ifadelerini kulandı.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) merhum kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş'ın eşi Aydın Denktaş hayatını kaybetti.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) merhum kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş'ın eşi, Maliye Bakanı Serdar Denktaş'ın annesi Aydın Denktaş bu sabah yaşamını yitirdi. Aydın Denktaş'ın kızı Ender Denktaş Vangöl annesinin vefatını sosyal medya hesabından duyurdu. Ender Denktaş Vangöl, "Annemiz babamıza kavuştu. Bir çınarımızı daha kaybettik" ifadelerini kulandı.

ZATÜRRE TEŞHİSİ KONULDU

Aydın Denktaş, zatürre teşhisiyle bir ay önce Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesine kaldırılmış, bir süre de yoğun bakımda kalmıştı. Yoğun bakımın ardından tedavisine göğüs hastalıkları servisinde devam edilen Aydın Denktaş, geçtiğimiz hafta sonu tansiyonundaki ani düşüş nedeniyle yeniden yoğun bakıma alınmıştı.

İlgili Haberler