Antalya'da Saat Kulesinden İntiharı Film Gibi İzlediler

Antalya'da Saat Kulesinden İntiharı Film Gibi İzlediler

Antalya'da Kaleiçi girişinde bulunan saat kulesinde , bunalıma girdiği ileri sürülen 59 yaşındaki Fevzi G., saat kulesinin yanında bulunan demir merdivenlerden yukarıya tırmandı

A+A-

Antalya'da bunalıma giren bir kişi, tarihi Kaleiçi girişindeki Saat Kulesi'ne çıkarak intihar girişiminde bulundu. Polisin yarım saatlik çabasının ardından ikna edilen yaşlı adam, bu defa çıktığı yerden inemeyince devreye itfaiye merdiveni girdi. Yaşlı adam, yerli ve yabancı turistlerin şaşkın bakışları içerisinde itfaiye merdiveniyle kuleden indirildi.

BUNALIMA GİRMİŞ

Olay, akşam 18.30 sıralarında Muratpaşa ilçesi tarihi Kaleiçi girişinde bulunan saat kulesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bunalıma girdiği ileri sürülen 59 yaşındaki Fevzi G., saat kulesinin yanında bulunan demir merdivenlerden yukarıya tırmandı. Çevredekilerin fark edip 112 Acil Çağrı Merkezi'ne durumu bildirmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Dik merdivenlerden yukarı çıkmayı başarıp yaklaşık 20 metre yükseklikteki kulenin tepesinden aşağıya bakan yaşlı adamı gören yerli ve yabancı turistler meraklı bakışlarla olayı an be an izledi.
Bazı vatandaşlar da intihar girişimini sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınladı. Kısa süre sonra bölgeye gelen ekiplerden iki polis memuru ise yaşlı adamı ikna etmeye çalıştı.

FİLM İZLER GİBİ İZLEDİLER CANLI YAYIN YAPTILAR

Polisin yaklaşık yarım saatlik çabası sonrası yaşlı adam, ikna edildi ancak çıktığı merdivenlerden inemeyince devreye Antalya Büyükşehir belediyesi itfaiye ekipleri girdi. Yaşlı adam, olay yerine çağrılan itfaiye merdiveniyle bulunduğu yerden alınıp aşağı indirildi.

Ağladığı gözlenen yaşlı adam, sağlık kontrolünün ardından ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

DEV ANKET ; ANTALYA'YA HANGİSİ BAŞKAN OLACAK

Anket

DEV ANKET ; ANTALYA'YA HANGİSİ BAŞKAN OLACAK

CHP Antalya Büyükşehir Adayı Muhittin Böcek kimdir DEV ANKET

CHP Antalya Büyükşehir Adayı Muhittin Böcek kimdir DEV ANKET

CHP'nin Antalya Büyükşehir Belediye başkanlığına aday gösterdiği 4 dönemdir Konyaaltı Belediye başkanı olan Muhittin Böcek'in eğitim durumu,siyasi geçmişi , mesleği ve görev aldığı sivil toplum örgütleri ile ilgili ayrıntıları bulacaksınız.

AKP Antalya Büyükşehir Adayı menderes Türel kimdir DEV ANKET

AKP Antalya Büyükşehir Adayı menderes Türel kimdir DEV ANKET

AKP'nin Antalya Büyükşehir Belediye başkanlığına yeniden aday gösterdiği Menderes Türel'in eğitim durumu,siyasi geçmişi , mesleği ve görev aldığı sivil toplum örgütleri ile ilgili ayrıntıları bulacaksınız.

İlgili Haberler