ANTALYA'DA İŞİD OPERASYONU; 6'SI YABANCI 9 TUTUKLAMA

ANTALYA'DA İŞİD OPERASYONU; 6'SI YABANCI 9 TUTUKLAMA

Turizm cenneti Antalya'da yuvalanmış 6'sı yabancı 9 IŞİD mensubu yakalandı. Silahlı Terör örgütü üyeliği suşlması ile mahkemeye çıkartılan 9 kişi tutuklandı.

A+A-

Uzun süredir Antalya'ya yönelik saldırı planlandığı konuşulan İŞİD'e  polis göz açtırmıyor. Antalya'da terör örgütü IŞİD'e yönelik operasyonda gözaltına alınan 4'ü Çinli, 2'si Pakistanlı 9 kişi tutuklandı.

TATİL Mİ EYLEM Mİ ?

IŞİD'e katılmak için  dünyanın 4 bir bölgesinden gelen teröristler Türkiye'yi hala geçiş yolu olarak kullanıyor. Alınan bilgilere göre IŞİD'in dinlendirmek istediği militanlarda adeta Türkiye'de tatil yapıyor. Yakalanan militanların ise hangi amaçla Antalya'da bulundukları açıklanmadı.

HER MİLLETTEN İŞİD MİLİTANI ANTALYA'YA YERLEŞMİŞ

Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturma kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerinin geçen hafta düzenlediği operasyonda, 4'ü Çinli, 2'si de Pakistanlı 9 şüpheli gözaltına alındı.

Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen şüpheliler, savcılık sorgusunun ardından çıkarıldıkları 3'üncü Sulh Ceza Hakimliği'nce 'Silahlı terör örgütüne üye olma', 'Terör örgütünün propagandasını yapma' suçlarından tutuklandı.

MEHMET BARLAS'IN OĞLUNDAN POLİSE SKANDAL ÖNERİ

MEHMET BARLAS'IN OĞLUNDAN POLİSE SKANDAL ÖNERİ

Erdoğan hayranlığını yanağını sıkarak gösteren gazeteci Mehmet Barlas'ın A TV'de program yapan oğlu Twitter hesabından polise resmen insanlık dışı bir öneride bulundu. İşin acı tarafı ise devlet yetkilisi kimse çıkıp yok böyle bir şey olmaz demedi.

TELEFON DOLANDIRICILARI DARBE GİRİŞİMİNİ BÖYLE KULLANIYORLAR

TELEFON DOLANDIRICILARI DARBE GİRİŞİMİNİ BÖYLE KULLANIYORLAR

Telefon dolandırıcılığı uzun zamandır karşılaştığımız bir sahtekarlık yöntemi. Kendisini polis, savcı gibi tanıtan kişilerin karşısındakinden para talep etmesi suretiyle yapılıyor. Bu konuyla ilgili ne kadar uyarı yapılsa da dolandırıcıların kurbanı olan

İlgili Haberler