ANTALYA'DA ARABAYA 10 KİŞİ BİNDİ

ANTALYA'DA ARABAYA 10 KİŞİ BİNDİ

Corona virüs tedbirlerini hiçe sayan 10 genç modifiye bir otomobile binerek Corona virüse meydan okuduklarını söyledi. Hareket halindeki aynı aracın kaputundaki 2 gençte kazaya davetiye çıkardı

Coronavirüs tedbirlerini hiçe sayan 10 genç  modifiye bir otomobile binerek Corona virüse meydan okuduklarını söyledi. Hareket halindeki aynı aracın kaputundaki 2 gençte kazaya davetiye çıkardı

Mynet'in haberine göre: Antalya’da Korona virüs tedbirleri üst seviyeye çıkarılırken, gençlerin duyarsızlığı ise bu kadarı da olmaz dedirtti. Kepez ilçesinde 10 genç, en fazla 5 kişi kapasiteli modifiye bir otomobilin içine bindi. Kucak kucağa güçlükle otomobile sığan gençlerden ikisi de motor kaputu üzerinde yolculuk yaptı. Ayaklarını da pencereden sarkıtan gençlerin bu yolculuğunu vatandaşlar cep telefonu ile kaydetti. Minibüse çevirdikleri araç içindeki gençlerden birisinin,” Arkadan vermeyenler versin, inmeyin durun” dediği duyuldu.

Gençleri cep telefonu kamerasıyla görüntüleyen vatandaş ise “ Adamlar korona virüsten bu şekilde önlem almaya çalışıyor. Yaklaşık 10 kişi bir arabanın içine binmişler.”dedi.

Öte yandan bir başka görüntüde sokağa çıkma yasağı olan 65 yaş üstü kişinin, jandarmanın yaptığı Korona virüs uyarısı karşısında kamyonetin arkasına saklandığı görüldü.

KAYNAK: Mynet

 

İlgili Haberler