Aleyna Tilki'nin felsefe notları kitap oluyor

Aleyna Tilki'nin felsefe notları kitap oluyor

Dört yayınevi, Aleyna Tilki’nin boş zamanlarında yazdığı kişisel gelişim ve felsefe notlarını kitap haline getirmek için 17 yaşındaki şarkıcıya teklif götürdü.

A+A-

Tek şarkıyla ünlenen ve Youtube’da 243 milyon tık alarak Türkiye’de klibi en çok izlenen sanatçı unvanının sahibi olan Aleyna Tilki, yayınevlerini peşinden koşturuyor.

Habertürk'te yer alan habere göre; 17’lik popçunun, boş zamanlarında yazdığı kişisel gelişimiyle ilgili yazılar ve felsefe notları yayınevlerinin iştahını kabarttı. Tilki’nin notlarını temize çekip Kitaplaştırmak isteyen 4 yayınevi, menajeri aracılığıyla genç şarkıcıya teklif götürdü. 

Star TV'de yayınlanan 'Bir Hülya Avşar Sohbeti'nde Hülya Avşar'a dünya starı bir yazar olmak istediğini belirten Tilki, teklifi kabul ederse, albümden önce kitabı çıkan popçu olacak.

Öte yandan ünlü bir yapım şirketinin, gençlik konulu bir sinema filmi için Tilki’ye oyunculuk teklifi götürdüğü öğrenildi.

Bahara özel gelin saçları

Bahara özel gelin saçları

Mevsim çiçekleri ile bezenmiş birbirinden güzel gelin taçları ve gelin saçları

Baş ağrısından kurtaran 5 pratik yöntem

Baş ağrısından kurtaran 5 pratik yöntem

Baş ağrısı iş hayatını ve günlük yaşantıyı genel anlamda olumsuz yönde etkiler. Bu durum iş hayatınızda işlerin aksamasına neden olur ve can sıkıcı bir hal alır.

İlgili Haberler