Alaattin Çakıcı'nın yeğenine 5 kurşun

Alaattin Çakıcı'nın yeğenine 5 kurşun

Ceza evinde organize suç örgütü lideri ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaretten yatan Alaattin Çakıcı'nın yeğeni Adem Çakıcı İstanbul Kadıköy'de bir otelin restoranında kurşun yağmuruna tutuldu

Cezaevinde bulunan  Alaattin Çakıcı'ının yeğeni Adem Çakıcı(32), İstanbul'da bir otelin restoranında uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralandı.  Saldırganların yan masada oturduğu ve 2 kişi oldukları öğrenilen kimlikleri bilinemeyen şahıslar olduğu öğrenildi.

RETORANDA YEMEK YİYORDU

Olay, Kadıköy'de bulunan bir otelin restoranında saat 18.00 sıralarında meydana geldi. Emniyet yetkililerinden alınan bilgiye göre, bir kişiyle restoranda oturan Alaattin Çakıcı'nın yeğeni Adem Çakıcı, yan masadan kalkıp yanlarına gelen iki kişiden biri tarafından kurşun yağmuruna tutuldu. Şüpheliler, saldırının ardından otelden çıkarak gri renkli bir otomobile binerek kaçtı. Otel görevlilerinin bildirmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. 

YOĞUN BAKIMDA TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Sağlık ekipleri, ilk müdahalenin ardından vücuduna 5 kurşun isabet ettiği öğrenilen Adem Çakıcı'yı Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Adem Çakıcı'nın hastanenin yoğun bakım ünitesindeki tedavi sürüyor.

GÜVENLİK KAMERA KAYITLARI İNCELENİYOR

Polis, olayla ilgili çok yönlü çalışma başlattı. Olay yeri inceleme ekipleri, otel ve restoranında delil araştırması yaptı. Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, otelin güvenlik kamera kayıtlarını inceleyerek şüphelilerin kimliklerine ulaşmaya çalışıyor.

 

670x335-001.jpg

İlgili Haberler