Adana'da çocuk anne'den " Satılık Çocuk" skandalı

Adana'da çocuk anne'den " Satılık Çocuk" skandalı

Adana'da 16 yaşında S.K isimli annenin bir parkta 9 aylık bebeğini satmaya çalıştığı ihbarı polisi ayağa kaldırdı.

A+A-

Adana'da 15 yaşında çocuk arkadaşından hamile kalan ve 9 aylık bebeği olan 16 yaşındaki annenin bir parkta " Satılık Çocuk var" diye bağırması üzerine olaya polis müdahale etti. Habertürk'ün bildirdiğine göre olay şöyle gelişti.

VATANDAŞLAR SATMAK İSTEDİ DEDİ

Adana'da 16 yaşındaki bir annenin parkta kucağındaki 9 aylık bebeğini çevreden geçen vatandaşlara satmak istediğinin iddia edilmesi polisi alarma geçirdi. 
Edinilen bilgiye göre olay, merkez Seyhan ilçesi Döşeme Mahallesinde meydana geldi. 

BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ

15 YAŞINDA ERKEK ARKADAŞINDAN HAMİLE KALMIŞ

İddiaya göre, 15 yaşındaki erkek arkadaşından hamile kalan S.K.'nın D. ismini verdiği kız bebeği oldu. Pişman olan S.K. ise tekrar ailesinin yanına döndü. Dün saat 17.30 sıralarında S.K. yanına aldığı bebeğiyle dışarı çıktı. 

PARKTA ARKADAŞLARI İLE OTURUKEN ANİDEN

Parka buluştuğu arkadaşlarıyla oturan S.K.'nın burada vatandaşlara 'satılık çocuk var' dediği ileri sürüldü. Vatandaşlar bunun üzerine 155 polis imdat hattını arayarak "Burada bir kız bebek satıyor" ihbarında bulundu. Olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi. Parka gelen sivil polisler kısa sürede S.K. ve yanında bulunan arkadaşlarını yakaladı. 

ŞAKA YAPTIM DEDİ

S.K. polise, bir süre birlikte yaşadığı sevgilisinden hamile kaldığını ayrıldıktan sonra bebeğini dünyaya getirdiğini ancak kızını satmak gibi bir niyetinin olmadığını, arkadaşlarıyla şakalaştığını çevredeki vatandaşların yanlış anladığını ileri sürdü. 
S.K. ve bebeği daha sonra Çocuk Şube Müdürlüğüne götürüldü.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler