4 çocuk annesi kadın sokak ortasında öldürüldü

4 çocuk annesi kadın sokak ortasında öldürüldü

Tokat'ın Erbaa ilçesinde 4 çocuk annesi 42 yaşındaki Arzu Dikal çalıştığı fabrikadan dönerken evinin yakınında uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetti

İşçi emeklisi Sami Dikal ile evli ve 3´ü kız 1´i erkek 4 çocuk annesi Arzu Dikal, bir hafta önce Organize Sanayi Bölgesi’ndeki bir tekstil fabrikasında çalışmaya başladı.


İŞ ÇIKIŞI SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI


İş çıkışı servis minibüsüne binen Arzu Dikal, evinin yakınında inerek yürümeye başladı. Ancak talihsiz kadın, evine 100 metre uzaklıkta kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce silahlı saldırıya uğradı. Başına, boynuna ve göğsüne isabet eden kurşunlarla yaralanan Dikal, kanlar içinde yere yığıldı.

Silah sesi üzerine dışarı çıkan komşuları Arzu Dikal´ı kanlar içinde yerde yatarken gördü. İhbar üzerine olay yerine gelen ambulansla Erbaa Devlet Hastanesine kaldırılan Arzu Dikal doktorların tüm müdahalelerine rağmen hayatını kaybetti.
 

Olay sırasında talihsiz kadının eşi Sami Dikal ile oğlu Samet ve kızı Aleyna'nın evde bulunduğu öğrenildi. 

Hastaneye giden Aleyna Dikal ise, annesinin ölüm haberiyle gözyaşlarınaı boğuldu.


POLİS ÇALIŞMA BAŞLATTI


Polis sokak ortasında işlenen cinayetin ardından çevredeki vatandaşların ifadesine başvurarak zanlı ya da zanlıları yakalamak için çalışma başlattı.
 

İlgili Haberler