32 Saattir Çıktığı Direğin Tepesinden İnmiyor

32 Saattir Çıktığı Direğin Tepesinden İnmiyor

Direğin tepesinden inmiyor!

A+A-
Direğin tepesinden inmiyor!

TEKİRDAĞ’da dün saat 12.00'den beri bir GSM operatörünün 90 metre uzunluğundaki baz istasyonu direğinin tepesine çıkan, adını ve çıkışı sebebini söylemeyen kişi, yanına kimseyi yaklaştırmıyor. 
 
Ruhan YALÇIN/TEKİRDAĞ 
24.03.2013 19:01
 
 
 
 Jandarma, itfaiye ve AFAD ekipleri, 40 yaşlarındaki erkeği ikna etmek için çabalarını sürdürüyor. 
 
Tekirdağ merkeze bağlı Seymenli Köyü girişinde bulunan akaryakıt istasyonunda çalışanlar, dün saat 12.00 sıralarında istasyonun yakınındaki tarlada bulunan GSM şirketine ait baz istasyonu direğine çıkan kişiyi görünce uyararak inmesini istediler. Ancak ikna edemeyen işçiler, durumu jandarmaya bildirdi. Gelen jandarma ekibi direğin tepesindeki düz alanda oturan kişiyi ikna edemeyince itfaiye, AFAD ve AKUT ekiplerine bilgi verdi. 
 
YİYECEK VE İÇECEĞİ İLE ÇIKMIŞ
 
Yanına yiyecek ile içecek de aldığı öğrenilen, geceyi baz istasyonunun üzerinde geçiren kişiye, direğe tırmanan AFAD ekipleri üşümemesi için battaniye verdi. Geceyi direğin üzerinde geçiren kişiyi aşağıya indirmek için sabah AFAD ekipleri tekrar direğe tırmandı. Ancak “Ben burada gayet iyiyim. Beni rahat bırakın inmek istemiyorum. Gidin işinize bakın” cevabını aldı.
 
Dünden bu yana olay yerinde ekipler nöbet tutarken, itfaiyeciler olası bir intihar girişimine karşı yere büyük şişme yatak açtı. Ekiplerin ikna çabası sürüyor.

HABERE YORUM KAT