ÜNLÜ YÖNETMEN AJDA PEKKAN'IN EVİNDE ÖLÜ BULUNDU

ÜNLÜ YÖNETMEN AJDA PEKKAN'IN EVİNDE ÖLÜ BULUNDU

Birçok TV programı yönetmenliği ve başta Ajda pekkan, Bülent Ersoy Nilüfer, Hülya Avşar gibi bir çok santçıya klip çeken ünlü yönetmen Ajda pekkan'ın evinde kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

A+A-

Bu sabah Ajda Pekkan’ın evinde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşama veda eden Ayşe Ersayın’ın ölüm haberi müzik dünyasını yasa boğdu.


Klip yönetmeni, programcı Ayşe Ersayın, bu sabah saatlerinde menajerliğini yaptığı Ajda Pekkan’ın evinde ani bir kalp krizi geçirerek hayata veda etti. Yıllardır Pekkan ile çalışan ve şimdiye kadar birçok ünlü ismin konserini çeken çeken Ersayın’ın vefatına şahitlik eden Ajda Pekkan şok geçirdi. Ersayın’ın fenalaşmasının üzerine derhal ambulans çağrıldığı ancak sağlık görevlilerinin geldiğinde Ersayın’ın vefat ettiği öğrenildi.


AYŞE ERSAYIN KİMDİR
Ayşe Ersayın, Özel Yükseliş Koleji’ni bitirdikten sonra Bülent Osma ile evlendi. Uzun süren evliliğinin ardıdan, ayrıldıktan sonra İstanbul' a yerleşti. TRT de yayınlanan bir cumartesi eğlencesi programında Aydoğan Ergezen'e asistanlık yaptı.


Star televizyonunun kurulması ile Aydoğan Ergezen’le birlikte bu kanala geçti.
Bir sene yönetmen yardımcılığı yaptıktan sonra Mustafa Mayadağ ile birlikte Pazarlık isimli müzik eğlence programını yapmaya başladı. Kısa bir süre sonra Cuma Postası isimli programla yapımcı yönetmenliğe adım attı.
Star TV’de Piknik, Salı Pazarı, Kabere Kiboş, Şamata, Benimle Oynarmısın yarışması, Jazz Festivali gibi programlara imza attı. Uzun bir süre bayram özel proglamları ve yılbaşı eğlence programları hazırladı.
Star TV’de çalışırken yüze yakın konser çekti.


Konser çektiği bazı sanatçılar:
Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Nilüfer, Zerrin Özer, Muazzez Abacı, Bülent Ersoy, Müslüm Gürses, Kenan Doğulu, Ayşegül Aldinç, Ahmet Kaya, Ebru Gündeş, Seda Sayan, Yıldız Tilbe, Hülya Avşar, Zuhal Olcay, Diana Ross, Shirley Bassey, Dionne Warwick, Al Jarreau, David Sanborn, Salif Kama.

 

sözcü

SOĞANIN HİÇ BİLİNMEYEN ÖZELLİĞİ

SOĞANIN HİÇ BİLİNMEYEN ÖZELLİĞİ

Yemek yaparken vazgeçilmez malzemeler arasında yer alan soğanı ev temizliğinde kullanmak birçok insanın aklına gelmez! İşte soğanın yemek dışında temizlik yaparken kullanılabileceği yerler...

DÜNYAYA METEOR ÇARPACAK KORKUSU BUNU YAPTIRTTI

DÜNYAYA METEOR ÇARPACAK KORKUSU BUNU YAPTIRTTI

İNGİLİZ basını, ABD’nin California eyaletinde bulunan ve dünyadaki teknoloji üretiminin merkezi kabul edilen Silikon Vadisi’ndeki milyonerlerin büyük bir kısmının dünyada yaşanabilecek büyük bir felakete karşı hazırlıklara giriştiğini yazdı.

İlgili Haberler